BİR AŞK
  HİKAYESİ
  
    GERÇEK YAŞANMIŞ HİKAYELER
                                                   
                     SEVGİ'NİN ÖTEKİ YÜZÜ
                                 5.bölüm
                            

      
62

Merhaba aşkımın Bahar çiçeği

Biliyorusun ben hep bu mektuplarımı sana yazmış olmak için yazmadım,her yazdığım mektubumda bir konudan bir konuya geçerek sana hep hayatın bilgilerini vermeye çalıştım,ve dikkat ediyorumda eskiden  bazen yazdıklarımda sorular arar merak eder sorar dın ama şimdi hiç bir şey sormuyorsun,soracağım ve söyleyeceğim bir şey yok diyorsun,yani benim yazdıklarımı çok iyimi anlıyorsun sanki,hayır sen benim yazdıklarıma değer vermiyor ciddiye almıyorsun,bunu biliyorum yanılmam.
Dün sana A..?... hediyeyi aşağıda ver dediği halde sen onu anlamamazlıktan gelip yukarıda verdin ve beni tebrik ettin,yanağımdan öpmek istedinama ben oralı olmadım nedeni ise karşıdan bakıp görmelerini istememişimdir,hediye konusunda ikinizede teşekkür ederim,ama bir gün önce A..?... a hediyesini verir yanağından öperim demişsin,bende yukarıda öperken görürler açısından aşağıda versin demiştim,ama sen seni dudaklarından öperim korkusuyla yukarıda vermeyi tercih ettin.
N....cım inanki ben seni öpebilme inadında asla değilim,ama bana olan sevgin nasıl olacak bunu anlamış değililim,ben senin elini tutmayacağım,seni koklayamıyacağım seni hiç öpemiyeceğim,tenini tenimde hissetmiyeceğim,ve sen beni sevebileceksin ve bunun adınada sevgiyi yaşamak denecek,buna çocuklar güler biliyormusun,bana bir zamanlar olsun öpmedende sevilebilir demiştin,evet ben seni tam 3 yıldır hiç öpemedim ve seni hep sevdim ve dahası sevdiğim kızın gözlerinin rengini bile bilmiyorum yani yakından bakamadım,gözlerin ne renk ??????   Bu gün için söz yarın seninle konuşacağız demiştin,ben senin hep değerli zamanlarını alıp seni konuşmaya davet ettim,bazılarını atlattın ama çoğundada geldin beni dinledin ama sadece dinledin ve sonuçta değişen hiçbir şey olmadı,bu günde konuşsak yine değişen bir şey olmayacak onun için konuşmamıza gerek yok sen şimdiye kadar konuştuklarımı ciddiye aldınmıki? hem senin kıymetli vaktini almış olurum hemde benimle birlikte bir gören falan olurda başın derde girer ne olur ne olmaz.
Sana yüzlerce defa benimle yalansız ve gerçekçi konuş dememe rağmen sen hiç oralı olmadın,bu günde bunu söylüyorum benimle yalansız ve açıkça konuşacaksan seninle konuşurum,sen benimle konuşamadıklarını A..?... la konuşuyorsunda neden benimle konuşma cesaretini gösteremiyorsun bunu anlayamıyorum,anlıyorum sen benden hala korkuyorsun ve benden korkmanın nedenleri çok fazla değilmi ? 
1-       1-      Ben seni sevdiğin birinden ayırdım,ve bana kinlendin.
2-       2-      Sana nasihat verirken hep bağırarak konuştum korktun
3-
      Seni istemediğin bir sevgiye zorla davet etmeye kalktım.
 4-      İşini kaybetmemek için,bu sevgiyi kabullenmek zorunda kaldın.
5-
      Senden zorla sevgi istedim,sende vermemek için inat ettin.
  6-      Beni kendine yakıştıramadın,benimle ne işin olurduki.
 7-      Sen hep sevgi ilişkisini sonuçte evlilik olsun gözüyle baktın.
8-       8-      Bu ilişki sana çok ters geliyordu.
Evet  benden korkmanın nedenleri aslında daha bitmez ama genel izlenimler bunlar,şimdi sana biraz geçmişten örnekler verirsem belki biraz daha iyi anlarsın.
 1.       ilişkinde yani alide yaşı sana müsait olabilir ama sana dürüst davrandımı,yani evlenip ayrılmış ve 1 çocuğu olduğunu sana 7 ay sonra söylemiş bu dürüstlükmü sence,bu sevgimi sence.
 2.       ilişkini saymıyorum oda vefat etmiş.
 3.       İlişkinde biri çıkıp seni o C..?..le tanıştırıp oda seni güzelliğinden istifade etmek için seni merdiven başında öpmeye kalkıp seni rezil etmiş,seni seven biri bunu yaparmıydı? Ve sana silah gösterirmiydi?
 4.       Son ilişkinde aşkından yanıp tutuştuğun,o köfteci sana evlilik vaadini tam 3 yıl sonraya verdi,sende bu zokayı yutup 3 yıl onunla çıkacaktın bunu bile bile göze aldın,babasının seni istemediğini bile bile onunla ilişkiye devam ettin.
 bunların hepsi sana evlilik vaadinde bulundu ve seni sözde sevdiler,seni sevdilerse senin için ne yapabildiler,sorarım sana hangisi seninle evlendi? Ben sana evlilik vaadinde bulunmadım sana evlilik hayalleri kurdurmadım,çünkü gerçekler gizlenmezdi,ben sana göre değildim bu bir gerçek,ama geçmişte yaptığın hataları yeniden yapmaman için hep seni savunup,iyi yönde yönlendirmeye çalıştım,sen kendi ağzından söylemiştin,ben ayaklarımın üzerinde durup geleceğimi kurmam lazım dedin,geleceğini kurmak isteyen kişi evliliği erteler ama sen hala evlilik hayalleri içinde olursan kesinlikle geleceğini kuramaz,alalade bir evlilik yapıp hayatını bir erkeğe esir dersin.
Ben sana seninle sevgiyi yaşamak istiyorum derken,sana vermek istediğim çok şeyler vardı,geleceğini kurmak için ben hep senin yanında olmak istiyordum ve seninle sevgiyi paylaşmak istiyordum.
Ama sen benimle bu sevgiyi yaşarsan nasıl olurda benden ayrılıp başkasıyla evlilik kurabilirim hayallerine düştün,bunu istersen biraz açayım,sen eğer benimle sevgiyi yaşamayı düşünürsen ve yaşarsan,başka sevgi arayışında asla olmazsın,aramazsın çünkü sevgiyi yaşıyorsun,tam sevmesen bile sevgiyi yaşıyorsun,
Ve sen ahmet lemi mehmet lemi evleneyim düşüncesi içinde olmayacaksın,o ahmet ler ve mehmet ler senin ayağına gelip seni isteyecekler ve sen,seni isteyen kişinin gelecekte bana neler verebilir,neler yapabilir diye düşünüp içlerinde en iyilerine evet diyeceksin,yani sen onların peşinde olmayacaksın onlar senin kapını aşındırıp seni isteyecekler sende seçici olacaksın,dahasıda o erkeğin kölesi durumunda olmayacaksın çünkü ekonomik özgürlüğünü elde etmişsin kuracağın yuvada sende söz sahibi olacaksın,ezilmiyeceksin.İşte  geleceğe güvenle bakmak buna denir.
Sana ben sevgiyle birlikle herşey vermeye hazırdım,iş,güç,tecrübe,mantık,güven,dürüslük ve en önemlisi sevgi,ve bu sevgiyle birlikte hayatımın sonuna kadar iyilik ve sevgi meleği senin olacaktı,şimdi bu mektubu 2defa oku düşün ve bana sor,benim için sevgin için, daha neler yapabilirsin diye sor bana,çünkü sen senin için neler yapabileceğimi hala anlayamadın,ben seni tüm mantığımla ve varlığımla sevdim,kabul edip etmemekte hürsün.
Özgür düşünce yine sana ait,ve ben hala seni en dürüstlüğümle seviyorum Bahar çiçeği çiçeğim.
14 Mart 2001 Çarşamba    01:38
 

 

63

merhaba

Pazartesi gününden beri seninle konuşmam lazım ve sana senin konuşmak istediğin bir şey varmı dedim ve sen benim konuşacak bir şeyim yok dedin,bunun ne demek olduğunu ben pek ala anlıyorum ve sen bunu beni bu şekilde anlamam için söylediğinide biliyorum, sen hala bana dürüst davranmıyorsun,benden gizleme gereğini duyduğun birşeyler muhakkak var bunu biliyorum.
Kaçıncı kez sevgini kabul ediyorum un en sonuncusunun üzerinden 7 gün geçti ve ben bu sevginin karşılığını 7 gündür bekliyorum,bana mesajlarında “hiç kuşkun olmasın sevgiyi yaşıyacağız” diyorsun ama bu sevgiyi nasıl yaşamayı düşünüyorsun bunu anlamak istiyorum, işte bunun için seninle alp cafe de konuşmam lazım senin konuşmak istediğin bir şey olmasa bile benim konuşacağım çok şeyler var,konuşma bitmeden sen bana hadi kalk demiyeceksin ben ne zaman kalkalım dersem o zaman kalkacağız anlaştıkmı,çünkü 7 gün içinde sana yazdıklarım seni hiç etkilememiş olacakki seninle yüz yüze konuşmamda bir fayda sağlar umudunda değilim ama yinede sana söyleyeceklerimi söylemem lazım,nasıl olsa senin söyleyecek ve konuşacak bir şeyin yokmuş,bunun ne demek olduğunu biliyorum,”seni konuşmaya değer bulmuyorum” anlamı taşıyor,onun için sen hiç konuşma istersen bana hiç cevap verme beni dinlerkende kulaklarınıda tıkayabilirsin,ama ben söyleyeceklerimi söyleyeceğim sana,bu arada saat 10 a kadar ne cevaplar vereceğini düşünebilirsin,ama sen konuşmaktan ziyade susmayı tercih ediyorsun. 14 Mart 2001 Çarşamba 
 

 

64

merhaba N.... cım

akşam buradan kızarak tafra ile çıkıp gitmeni çok ayıpladım,ve bu hareketi sana yakıştıramadım,ama kafana takılan sorunlar nelerdir onu bana anlatırsan sevinirim,çünkü biz seni aleyhinde hiçbirşey düşünmedik,sen bu konuda hatalısın,o evde abinin borusu ötüyorsa ve A..?... u evdende kovduysa A..?... da buna alınır tabi,ama ben abinin lafına aldırmadığımı söyledim ben gelirsem anne ve babana saygı duyduğum için gelecektim,ben tabiki gelmeyi isterim ama dün babanla burada görüştük onun için gelmedim,ama inanki bir akşam size sürpriz yapabilirim.
N.....cım ben hala seni çok seviyorum ama ve sana çok değer verdim,aslında benimde kafama takılan soru ve sorunlar yok değil,her gün sorun,her gün sorumu oluyor diyeceksin,evet  bu soru ve sorunları ben asla çıkarmayı istemiyorum,ama bana olan davranış ve tutumun bu soru ve sorunları ortaya koyuyor,sanırım hala sen bana o çok istediğim sevgini isteyerek değilde zoraki vermeye çalışıyorsun,çünkü hareketlerin bunu gösteriyor ve ben sana yaklaştıkça sen kaçıyorsun,sevgi vermeyi isteyen hiç kimse bunu yapmaz,1 defa olsun yanıma gelipte seni seviyorum dedinmi? Hayır!! 1 defa olsun isteyerek benim buynuma sarılıpta yanağımdan dahi olsa öptünmü? Hayır. Çünkü sevebilecek ve sevgi verecek kişi böyle davranmaz. Sanırım yine kafanda başka planlar kuruyorsun ve hala beni kullanmaya çalışıyorsun.
Sana taaaa  ilk baştan beri bana karşı dürüst olmanı söyledim,ama şimdi dürüst değilsin demiyorum,yanlış anlama bana dürüst davran diyorum sana.hani bir laf vardır karamanın koyunu sonra çıkar oyunu derler,yarın yine böyle bir oyunla karşılaşmak istemiyorum,bunu şimdi dürüstçe anlatırsan benim gözümde dahada büyürsün,helal olsun harbi kız derim sana.
Şımarma konusuna gelincede,ben sana şımardın demedim “sevgim seni şımartıyormu”dedim,sen bunu yanlış anlıyorsun,ama bazen çocukça davranışlarınıda görüyorum,oysa ben senin hep olgun bir genç kız olmanı hep istemiştim,ama sen bu olgunluğa erişmen içinde gerçek sevgiyi yaşaman lazım,bu konudada istekli değilsin,ya benden hala korkuyorsun,yada bu sevgi konusuna istekli değilsin ve zoraki sevgi götermeye çalışıyorsun,ben senden asla zoraki sevgi istemiyorum ve sana bunu defalarcada söyledim.
Şimdi belki ben bunun zoraki olduğunu söylediğimde beni işten çıkarıyorsun diye düşünüyorsan,buda yanlış, cım bu konuda haklı olabilirsin ama inaki böyle birşeyi yapmayı istemem,bana bu işin zoraki olduğunu söyle ben sana işte bulurum,ama buradan gittiğinde buraya bir daha kesinlikle uğramanı istemem,neden diye düşünme çünkü seni gözden çıkarıyorsam seni asla bir daha görmeyi istemem gelirsen bile inan seni buradan kovarım,seni zor unuturum belkide unutamam ama sen beni istemedikten sonrada benim artık senin yüzüne bakmaya hiç hakkım olmaz,ben sana çok dürüst oldum seni çok sevdim,ama karşılıksız sevgi yaşamayı asla istemem,böyle birşeyide yaşamadım,akşam sana yolladığım bir mesajda”sana o giysilerle o takıları almak istiyorum ama bana olan sevgini belli etmeden onları sana almam” diye mesaj yazdım,sen hemen cevap olarakta,”ben vazgeçtim takıları istemiyorum,sadece yüzük yeter,iyi akşamlar”diyerek kızıp yanıt verdin,  cım bu yanıtınla bu sevgiyi yaşamak istemediğinin cevabını açıkça veriyorsun.
Dün ben sana “ben senin sevgin için herşeyi yapmaya çalıştım,sorarım sana sen benim için ne yaptın”diye sordum,sende “hiçbir şey” diye cevap verdin,burada açıkça anlaşılıyor,sana 8 aydır verdiğim sevgiye seni hiç bir şey yapmamışsın ve yapmakta istemiyorsun.
Ben sana son olarak soruyorum iyi dinle,tam 8 aydır sana sevgimi ve herşeyimi verdim,sen ise hiçbirşey vermediğini söyledin,bu günden sonra sevgi açısından bir şey vermeyi düşünüyormusun? Bunu bana açıkça söyle,ve sana her zaman söylediğim gibi yüreğinin sesinle konuş,bana öyle imalı hareketler yapma anlamalıydın falanda deme sana yakışmıyor,ben sana hep dürüstlüğü yakıştırdım sende banim yakıştırdığım gibi hareket et,yüreğindeki sesi kulaklarımla duymak istiyorum,evetse evet de hayırsa hayır de,ne olur artık beni üzme,yani bizi üzme artık üzülmekten çok yoruldum,çıkıp gitmeye karar verirsen gittikten sonrada sana yardımcı olurum,nasıl yardımcı olacağımı sana anlatayım,bu sabah aşağıya in seninle yeniden konuşalım,çünkü ben 8 aydır bu sevgi savaşını yapıyorum,galipmiyim mağlupmuyum bilmiyorum,senin keçi gibi inadına karşılık bendede senin sevgini yani seni kazanma savaşını sürdürmektende çok yoruldum. Ve sen hala o kaşıdakini kalbinden çıkaramadın,ona ne kadar kızsan bu belli oluyor onu gerçekten kalbinden çıkarmayı istiyormusun eğer istiyorsan bunu bana söyle,ve benim söylediğim şeyle 1 hafta içinde yemin ederim onu kalbinden kesinlikle çıkaracaksın,ve bana inan ben bu konuda çok tecrübeliyim,sana söyleyeceklerimi yap yeter.
Evet n..?..cım benimle yüreğinin sesiyle konuş ve çok dürüst konuş,ama ben seni hala seviyorum.
Hoşçakal Bahar çiçeğim.   17 Mart 2001 Cumartesi   01:24       

 

 

65

merhaba hayatımın aşkı

N..?...cım alp cafe de son konuşmamdan eğer biraz birşeyler anlayabildiysen beni biraz olsun anlayabileceğini umuyorum,ben seni 3 yıldan beri tanıyor seviyorum,ama sen beni yani seni hayatından daha çok seven adamı hala tanıyamamışsın,çünkü ben hala o gün söylediğin “benimle yatmak istiyor” sözüne inanki çok üzüldüm ve sen beni ahlaksız bir adam olarak tanımışsın demektir.
Ben seni ne kadar çok sevdiğimi ve sana ne kadar değer verdiğimi hala anlamamışsın demektir.
Beni hala bu şekilde tanıdığınada çok üzüldüm,inanki çok ama çok üzüldüm.
Ben sevdiğine ve hayatı kadarda değer verdiğine kötü şeyler yapacak kadar karektersiz ve şerefsiz biri değilim,eğer ben 8 aydır sana bu gözle baksaydım sen şimdiye kadarda bunu anlamıyacak kadar saf değilsin,senin akıllı biri olduğunu söylemiştim,ben sana pişmanlık duyacağın hiç bir şeyi  yapmadım yapmayıda aklımdan geçirmedim,zaten ben sana en küçük bir zarar vermeyi aklımdan geçirmeyide düşünemem.sen her zaman kalbimin en güzel yerinde yaşadın, cım seni hep temiz duygularla sevdim sana hiç kötü gözle bakmadım ve sen hala o eski  sın kalbimde,beni dinle ,benim sözlerime kulak as dediğimde ve sana söylediğim her kelimede senin iyiliğin vardı.
Ben sana her zaman güzel gün yaşatmayı hep istedim,ama sen benden hep korktun,bana güvenemedin,oysa ben senin kalbinde en güvendiğin ve en değer verdiğin kişi olmayı hep istemişimdir,ve bunu sağlayıpta sana kötülük yapmayıda aklımdan asla geçirmedim,benim istediğim şey yarın ve çok ileride beni iyi ve değerli bir insan olarak anmanı istediğim için hep senin iyiliğini düşündüm,ama senide çok sevdim,hayatımı ortaya koyarak sevdim,korkusuzca sevdim seni,nasıl olurda bu kadar sevilmiş bir insana kötülük yapılabilinir bunu anlamam ve bana ,karekterime çok ters bir şey bu.
Sana ta ilk günlerde yazdığım mektuplardada yazmıştım ve sana çok önemli bir söz vermiştim,bu sözümü cafe dede yeniledim ne olursa olsun ben bu sözümü sana karşı hayatımın sonuna kadar tutacağıma yine söz veriyorum ve yemin ediyorum,benimle sevgin ne kadar sürerse sürsün kesinlikle kızlığına asla dokunmayacağım yemin ederim,bu yemin sana yetermi eğer yetmezse cebimde küçük bir kuran var onun üzerinede el basarak yemin ederim senin karşında,bana güvenmeni istiyorum ve bu güvenini asla sarsmayacağım buna adın gibi emin olabilirsin,seni hala ve en içten ve en temiz duygularla hala ve çok seviyorum,sen benim biricik Bahar çiçeğimsin ben o Bahar çiçeğini soldurmaya nasıl kıyarım aşkım,sana asla kıyamam.    17 Mart 2001 Cumartesi   18:23

 

66

merhaba Bahar çiçeğim
Cumartesi senden ayrıldıktan sonra,içime öyle bir hüzün çöktü ve Pazar günüde bu hüznü sürekli yaşadım,
İnsan sevince,özleyince özlem duygularıyla doluyor ve sevdiğine özlem duyuyor, işte ben her zaman bu duyguları yaşıyorum. Bana bir konuşmamızda,ben sustuğumda konuşmadığımda anlaman lazım demiştin,sen söylemek anlatmak istediklerini susmak cevap vermemeklemi anlatırsın,eğer her zaman böyle düşünüyorsan çok yanlış tutum içinde olduğunu hatırlatmam gerekir,ama sen sadece bu tavrını sadece bana belli ediyorsun başkalarına böyle davrandığını sanmıyorum.
Cumartesi akşamından Pazar akşamına kadar sana tam 60 a yakın mesaj çekip hep sana olan aşkımdan ve sana olan duygularımdan bahsettim ve yüzlerce defada seni sevdiğimi yazdım,ama sen ne yazıkki 1 tek kelime bile sevgiden söz etmedin,senin bana olan bu tutumunu yadırgamıyorum,çünkü sevgi içten gelen birşeydir,içinden gelmiyorsa söyleyemezki!! Beni sevebilme ihtimalinin olmadığını sadece göstermelik bir yakınlaşma gösterdiğini hissediyorum,ayrıca ben seni uzun uzun izlediğim ve sevgi ile baktığım halde sen kesinlikle bana bakmamaya özen gösteriyorsun,benimle göz göze gelmemeye özen gösteriyorsun.
N.....cım seni ne kadar çok sevsem,sensiz yapamayacağımı bilsem dahi,karşılıksız bir sevgiyi yaşamak istemediğimi sana defalarca söyledim bunu biliyorsun,ve sen sadece bu işini kaybetmemek için ve bu fırsatı değerlendirme açısından,sevgi verebiliyormuş gibi görünmeye çalışıyorsun.
Bana,ben ayaklarımın üzerinde durmak istiyorum diyorsun ama seni görmeye gelen oluncada makyaj yapıp koşa koşa gidiyorsun, sen hem ayaklarının üzerinde durmaya çalışıyorsun hemde evlenebilmek için acele ediyorsun,karşına kısmet diyerek kim olursa olsun koşarak gidiyorsun,bunlar akıllı bir genç kızın yapacağı şeyler değil,eğer benim daha önce haberim olsaydı,seni oraya yollamaz,evime gelsinler dedirtirdim,ama sen hep aklına nasıl esiyorsa öyle hareket ediyorsun.
Birde bir zamanlar mektuplarımda bahsetmiştim “sexapel görünme” konusu vardı işte o konuyu ben bu sabah A..?... ada açıkladım,ama burada sana yinede açıklamak istedim,anlayarak oku.
Niyeti ciddi olan erkeğin bir genç kıza bakış açısı farklıdır,ciddi olan erkek karşısındakine ne olursa olsun bu ciddiyetini farkettirir,niyeti ciddi olan bir erkek kesinlikle sexsapel bir kızla asla evlenmek istemez,çünkü bu durum ileride başına bela olur ve acaba “karıma askıntı olurlarmı ve karım beni aldatırmı” diye düşünceler nedeniyle sexsapel biriyle evlenmeyi asla istemez,ben sana sen sexsapel birisin demiyorum,ama sen sexsapel olmak için aşırı makyaj ve giyiminle gayret gösteriyorsun,belkide şimdi bu adam beni herşeyime neden bu kadar karışıyor diye düşünüyorsun,ama bu günki giyinişin hanım hanımcık bir genç kız giyinişi olduğunu itiraf edeyim. cım ben senin şimdide gelecektede doğru iz üzerinde olmanı istiyorum,ama sen bunu iştersen anlamazlıktan gelmeye çalış ve bildiğin gibi hareket et,ama ben senin evlenebileceğin kişinin sana yakışan ve ideal bir kişi olmasını düşündüm.
Bana kaç defa ben sana sevgi veremem sevginide kabullenemem dediğini biliyorum,ben buna ne kadar üzülsemde,karşılıksız bir aşk yaşamayı hiç istemediğimi biliyorsun ve ben bunu bana söylemene öyle alıştım yeniden yine söyleyecekmişsin gibi geliyor bana.söylesende alıştım artık benimle alay etmenede alıştım , benimle çocuk gibi oynamanada alıştım. Eğer bir gün buradan gidersen bunada alışırım zor olsada alışmak zorunda olduğumun bilincindeyim.
Bana sevgi veremiyecek birine yardım etmek ve tek taraflı bir aşkın kurbanı olmak istemem,işte bu nedenle buradan git demiştim sana,ben hala biraz olsa bile bana sevgi vermiyeceğinin düşüncesindeyim,hayır öyle değil “daha ne istiyorsun sana sevgi veriyorum ya” desende buna şu anda inanamıyorum bence sevgiyi belli etmenin bin yolu değil binbir yolu vardır ve ben bu binbir yolun en az 500 ünü sana belli etmeye çalıştım,ama sen sadece bunun 10 unu bile belli etmek istemedin,sana neden bunu yapmıyorsun diyemem insan duygularıyla hareket eder,ben senin duygularına hükmedemem,sen içinde geldiği gibi davranmaya çalışıyorsun ve içinden gelende bu kadar bunu biliyorum.
Daha ne yapayım,nasıl davranayım deme sakın bana,sen içinden geleni bana zaten farkettiriyorsun senden bir şey yapmanı isteyemem.
cım senden gerçekçi olmanı rica ediyorum,insanlara yapmacık ve sahte görüntü vermek çok yanlış,kişi nasılsa öyle olmalı,kişiliğinde,karekterinde,ilişkilerinde,giyiminde,davranışlarında,sahte ve yapmacık ve hayalci olma gerçekçi ol,insan nasıl görünüyorsa öyle olmalı,çünkü sen hala benim yüreğimde masumuyetinle yaşıyorsun.
Sana akıllı bir kızsın diyorum,ve bunu gerçek söylüyorum,ama akıllığının yanında bu aklını tekamülde kullanamıyorsun,yani geleceği düşünemiyorsun,sadece günlük yaşamaya çalışıyorsun.
 seni sana eleştirmem seni hiç incitmesin çünkü ben senin gerçek arkadaşın ve herşeyini düşünen seni çok seven biriyim,benim tek üzüntümde bu sevginin tek taraflı kalmasıdır. Ama olsun sen yeterki mutlu ol,ama olsun demek istememdeki anlam ben tek taraflı bir sevgiye rıza gösterdiğimi sanma,sen mutlu ol benim üzüntülerim olsada ne olur ben zaten 8 aydır bu üzüntüleri yaşıyorum.
Ben seni ve tüm benliğini düşünerek sevdim,sen burada oldukçada bu sevgi sürecek,acıda olsa sürecek.
Seni seviyorum aşkım,çünkü sen benim hayatımın aşkısın. Hoşçakal 19 Mart 2001 Pazartesi      11:34 

67

merhaba Bahar çiçeğim

Akşam mesajlarında beni sevdiğini söylemen beni mutlu etti,biliyorsun benim mutluluğum sana bağlı sen bana ne kadar sevgi verirsen bende sana sevgiden daha çok hakedeceğin düşlerini veririm.
N....cım ben senin her zaman düşlediğin şeylere kavuşmanı istemişimdir,ama sen bu düşleri gerçekleştirebilmek için çaba sarfettiğini göremedim.
Beni sevdiğini söylüyorsun,bana bunu sadece bu akşam mesajlarında söyledin,Cumartesi Pazar akşamına kadar sana 60 mesaj çektiğimde sevgiden hiç söz etmemiştin,sanırım yavaş yavaş bana alışacaksın.
Ben sana her zaman açık ve dürüst oldum,sana yüzlerce defa bu dürüstlüğümü ve sevgimi isbatlamaya çalıştım,o Cumartesi gününden beri hala o “benimle yatmak istiyor”konusu kafama takılıyor ben bu düşüncenede çok alındım,bu konuda rahat ol,ben senin kızlığına asla dokunamam bunu anlaman lazım.
Ama bi şeyide gözden kaçırma ben seni seviyor ve özlüyorsam,seninle önce öpüşmeyi daha sonraları sevişmeyide arzuluyorum,ama şunu iyi bilki,yatmakla sevişmek arasında çok fark vardır,yatmak senin kızlığına dokunmak,sevişmekse birbirimizden zevk almaktır,bu 2 farkı çok iyi bilmelisin,eğerki hayır ben seninle ne şimdi nede sonraları asla sevişmem,ama ileride sadece öpüşebilirim sadece dersen bunu yüzüme söylemelisin,bunu be kesinlikle bilmek isterim,eğer söyleyemezsen bana msj yazarak bildirebilirsin,çünkü bu düşünceni bilmek benim hakkım.
cım sakın beni yanlış anlama,sen istemediğin sürece ben sana ne zorla bir şey yaparım nede senin o kutsal varlığına dokunurum,ama insanlar birbirini seviyorlarsa bu sevgilerinide birbirlerinden zevk alarak gösterebilirler,sana eski mektuplarındada bahsetmiştim,benimle bu sevişmeyi korkmadan dene ve o kadar zevk alacaksınki geçmişteki tüm sıkıntılarına sünger çekeceksin,sana acı verenleri,seninle alay edenleri bile hiçe sayacaksın,önce bana güvenip tüm korkularını yenmelisin,eğer içinde korku varsa bana güvenmiyorsun demektir,bırak kendini sevginin kollarına,gör bak aşk nasıl yaşanırmış.
Sana yine burada yemin eder söz veririm,sana asla pişmanlık duyacağın bir şey yapmıyacağım bu konuda yemin ederim,ben seni seviyorum ve sevdiğim kişiye asla zarar veremem.
Düşün ve bana soracakların varsa çekinmeden sor,sana sevginin en güzelini yaşatacağım ve yaşadıklarına pişman olmayacaksın,bir defa dene eğer beğenmezsen bir daha yapma,ben sana benimle hemen seviş demiyorum ama sevginin yaşanması için sevişmek şarttır,sen aksini düşünürsen bu sevgi değildir,istersen önceleri öpüşmeye  alışır daha sonra sevişip sevişmeyeceğini düşünebilirsin,denersen çok güzel olduğunu göreceksin,benim bunları sana söylemekte maksadım yok ben sana her zaman dürüst oldum,ama bunlarıda sana anlatmakla sana azda olsa cesaret vermeyi istedim,ama yinede düşünce senin benden korkuyorsan,bunları hiç denemeyebilirsin,ben seni hiçbirşeye zorlamam ve sana zorla bir şey yapmam,fakat sevgi anlattığım gibidir birbirini seven 2 kişi birbirlerinde zevk almalıdırlar.
Seni her zaman sevdim ve seveceğim. Bahar çiçeğim   20 Mart 2001 Salı   01:04

 

 

68

merhaba Bahar çiçeğim
dün akşam yeniden grip olmana çok üzüldüm,kendine biraz daha özen göstermelisin,zaten zayıfsın ve soğuk almaya müsaitsin,kendine dikkat etmelisin güzelim.
Dün akşam A..?... la konuşurken,laf dönüp dolaşıp telefon meselesine geldi,oda küçük nokia lardan veya   t 10 istiyormuş,yani açıkçası seni biraz kıskanıyor,o telefon parasını iade alalım,A..?... un telini sen kullan A..?... ada ya t10 yada nokıa alalım çünkü o tutturdumu işin peşini bırakmaz ve başımın etini yer durur.
Bu iş beni dinlersen böyle olsun,daha sonraları icabına bakarız,çünkü bu ay çok açıldık ay sonunda 200 milyon vergi ödemem lazım,bu ay sonuna kadar başka bir şey alamam bu konuda A..?... anlayışlı olmaz sen bari anlayışlı olursan çok sevinirim.
Canım Bahar çiçeğim seni ne kadar sevdiğimi biliyorsun,bu aralar sana daha fazla harcama yaptığım için A..?... bunu kafasında hesaplayıp,neden banada o kadar harcanmıyor gibisinden diye bana sitem yapıyor işler açılmaya başladı ben şu sıralar senden anlayış bekliyorum,sana hayal ettiğin herşeyi alıcam bunun için hiç kuşkun olmasın,çünkü seni ne kadar çok sevdiğimi son zamanlarda anlamış olman lazım.
Dün benimle samimi pozlar verip resim çekilmene şaşırdım,beni sürekli iten kişi nasıl olduda benimle böyle resim çekildi dedim ama sonrada çok düşündüm,artık şunu iyi anlıyorum sen bana hem alışacaksın hemde sevgini vereceksin,beni çok seveceksin inan bu sevgini hayal kırıklığına asla uğratmıyacağım,beni öyle sevceksinki  o eski sevgilerim neymiş ben sevgiyi hiç yaşamamışım işte gerçek sevgi buymuş diyeceksin. Dün A..?... la konuşurken bana güvendiğini söylemişsin,şimdi sırada benden utanman ve korkman kaldı onlarıda artık yavaş yavaş kaldırırsan o zaman benimle dilediğin şeyleri konuşur dilediğinide çekinmeden sorarsın.  cım ben şimdiye kadar sana hiç yalan vaad ve aldatıcı söz kullanmadım sen ne kadar bana yakın olmaya özen gösterirsen o kadar sevgiyi daha güzel yaşarsın,bana her konuda bilgi açısından sorular sorarsan bana o kadar yakın ve samimi olursun,ben olgun bir kişiyim sana asla zararım dokunmayacak bunun bilincinde ol,ben senin hayatında en çok güvendiğin,en çok değer verdiğin,seni hayata hazırlayan öğretmenin,sırdaşın,dert ortağın,iyilik meleğin,açıkçası herşeyin olmak istiyorum.
Birde şu öpme meselisine değinmek istiyorum,neden bu kadar korkuyorsunki alış bak 1 kere dene ve ne kadar çok güzel olduğunu anlayacaksın,hem korkma dudaklarını ısırmam,dün seni boynunda öptüğümde için bir tuhaf olmuştur sakın bişey olmadı deme,işte sevişmekte öyle,çok zevk alacağından hiç şüphem yok,birkaç kezden sonra kendin gelip beni öpeceksin ve sevgiyi yaşayacaksın,inan seninle aylardır sevgiyi doya doya yaşamayı hep arzuladım,bunu sende istediğini hissediyorum ama benden korktun ve utandın,artık benden utanmanada korkmanada gerek yok seni ne kadar sevdiğimi biliyorsun,sen benim hayatımın tek aşkı olacaksın Bahar çiçeği çiçeğim.   21 Mart 2001 Çarşamba         00:07

 

 

Bu gün 05.04.2001 ona benimle ilk orgazmını yaşattım,hüzünlü ve dertli bir biçimde aşağıda oturuyordu günlerdir kapris ve tafralarında geçilmiyordu ona ne kadar nasihat etsemde faydası olmuyordu,psikolojisi tamamen bozuktu o kişiyi özlüyordu ama ona babasının tepkileri yüzünden yanaşamıyordu,ondan uzak durmaya çalışsada ci,nsel arzuları onu istediğini anlıyordum,çünkü sabahın 7 sinde evden çıkıp onun dükkanına gidip mutfak tarafında neler yaptıklarını anlatmıştı,ona göğüslerimi emdirip ısırtıyordum o anki acıdanda zevk alıyordum diyordu ve bir gün morluklarını bir arkadaşı görmüş ve sormuş bunları kim yaptı dediğindede o bunları c..?... yaptı onun hatırası demiş. Aşağıda otururken yanına gidip oturdum konuşmaya başladık neler oluyor sana böyle dediğimde hala onu unutamıyorum diyordu,ona bu işin olmayacağını babasının istemediği  halde onunla nasıl birlikte olmaya çalışıyorsun dedim ama o bunlara aldırış etmiyordu,ve sonra bak güzelim seni anlıyorum senin onunla neler yaşadıklarını biliyorum ve o anları çok arzuladığınıda biliyorum ona çok zor ulaşırsın o seni isteseydi seni babasına kabul ettirirdi dedim,içinde volkanların patladığını söylemişti,tamam işte bende seni ne kadar sevdiğimi biliyorsun o içindeki volkanları susturmak için,şevişelim o volkanlar duracaktır dedim ama o buna yanaşmıyordu yanına tamamen yaklaştım ve onu öpüp okşamaya başladım bunlara ses çıkarmıyordu hoşuna gidiyordu badisini hafifçe kaldırarak göğüslerini okşamaya sevmeye başladım ve onun içi geçiyor bundan hoşlanıyordu bir müddet sonra boşaldım ve rahatladım dedi,bak görüyormusun senin tek derdin boşalamadığın için strese giriyorsun sonrada o anları arzuladığın için canın sex istiyor ve çaresiz kalıyorsun ve stres içinde yaşıyorsun dedim,galiba haklısın aynen bu böyle oluyor dedi,bak canım ben seni seviyorum ve senin mutlu olmanı istiyorum,canın ne zaman arzularsa bana söyle yeter,oda tamam ne zaman istersen sölicem dedi ve o gün benimle olan ilk orgazmını yaşamış oldu.
 

 

88

Günaydın                                                                                                                                       Günlerdir birbirimizi epey üzüyoruz,artık bazı şeyleri olgun düşünüp birbirimize saygılı olursak,ilişkilerimiz dahada sağlıklı yürüyecektir. 
Şarkı meselesine biraz değinmek istiyorum ama dünde söylemiştim,burada şarkı dinlemene karşı değilim ancak bazı şeyleri hatırlatır ima eder gibi olmasını kesinlikle istemiyorum,seside açıp bazı şeyleri karşıya dinletir gibi hareket etmeni hiçmi hiç istemiyorum,ben dün sana şarkı meselesini söylediğimde ağladın,neden böyle şey yaptın aklım almadı benimle konuşabilirdin,izah edebilirdin,ona kızdığını ve hiçbir ilgin olmadığını söylüyorsun ama onu kızdırmak ve bazı şeyleri hatırlatan şeyler yaparsan o senden asla vazgeçmez ve peşini bırakmaz,bunumu yapmasını istiyorsun.
Sen değil o bile bu meseleyi başlattığını hissetmek istemiyorum,eğer o bile bunu yeniden alevlendirmeye kalkarsa bunun karşısına ben dikileceğimi söylemiştim sana,ve yine söylüyorum,yemin ederimki hayatıma mal olacağını bilsem bile onun karşısına dikilirim,ve ne erkekliğini bırakırım
nede delikanlılığını,bunu aklından çıkarma ve artık bu konu kapandıysa,burada ondan bahsedilmesini  bile istemiyorum artık bıktım ve bu konu seni rahatsız ettiği gibi, benide çok  ama çok rahatsız ediyor.
seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun ve hayatın boyunca kimseninde sevmediğini söylüyorsun,ben senin sevgini ve yüreğini tamamen istiyorum ve buna emin olmak istiyorum. sana uzun zamandan beri senin için herşeyi yapabileceğimi söyledim ve ardından “ben senin için herşey yapmaya çalıştım,ama sen benim için ne yaptın” demiştim,evet  artık benim için birşeyler yapıyorsun buna inanıyorum ama bunları yürekten ve içten yapmanı bekliyorum senden,aklında yapmıyormuyum diye geçirebilirsin,sana yapmıyorsun diyemem ama ben bunları isteyerek ve yürekten yapmanı
bekliyorum senden. Ben seninle her zaman ciddi bir ilişki içinde olmanı istiyorum çünkü ben seninle öyle çok ciddiyimki seni incitmeyi asla istemiyorum,bana kesinlikle el kaldırma şaka bile olsa yapma bunu
hoşlanmadığımdan değil,sana yakıştıramıyorum,senin ağır başlı hanım hanımcık olmanı istiyorum ve bekliyorum,artık o eski sorunlu günlerin geride kaldı çok değiştin ve herşey dahada güzel olacak, senin her konuda eğitilmeni istiyorum ve ben bunun için gayret gösteriyorum,bu gayreti seninde göstermeni istiyorum.  Benimle her konuda ciddi ciddi bağırmadan tartış konuş ama sakın artık karşımda ağlama,artık ağlama zamanı çoktan geçti,gülümsemek sana yakışıyor. Bu mektubu yırtma çünkü bu konuları hiç kızmadan ve birbirimizi üzmeden yeniden tartışalım eleştirelim,doğruyu ve yanlışı bulalım,aklımın erdiğince sana bilgilerde veriririm,ama her konuda demiştim,sen hala bana ne yaznak nede sormak niyetindesin,duygusalım diyorsun ama duygularını açamıyorsun,konuşamıyorsun yoksa sadece benimlemi konuşmak istemiyorsun,yazılan duygu yüklü mektupları okuyorsun ama yanıt vermiyormusun veremiyormusun,mektupla işin olmamış çünkü sen duyguya
dayalı bir sevgi yaşamamışsın,oysa ben seninle duygu yüklü ve saygı dolu bir sevgiyi yaşamayı çok istemişimdir. Ben seninle yaşadığım bu aşkı ben ölsem bile ölümsüzleştirmek istiyorum. Sana bu mektubu tartışırken bir soru sormak istiyorum,istersen burada yazayım ve cevabını bana açıkça verirsen çok  sevinirim.                                                                    
1-      geçmişten bu güne,benimle sevişmek hiç aklına gelmişmiydi,benimle sevişmeyi hiç  düşledinmi .
2-benimle sevişirken hiç rahat değilsin,huysuz ve korkulu tavırların neden kaynaklanıyor.  
3-özgürce sevişmek için zamanı var diyorsun,sevişmeyede neden zaman koyuyorsun. 
4-benimle sevişirken,yaşına uygun biri olsaydı daha iyi olurdu,daha çok zevk alırdım diye  düşündünmü.? Lütfen bu sorularım için bana kızma ben senin düşüncelerini açıkça bilmek istiyorum,bunlara açık ve net cevap verirsen sevinirim,sende bana hiç çekinmeden benzer sorular yöneltebilirsin. Şimdilik yazacaklarım bu kadar Bahar Çiçeğim sana çok sık mektuplar yazmayacağım  çünkü yanıtlamıyorsun,ama sevgin için sana teşekkür ederim,beni sevdiğine asla pişman olmayacaksın,tatlı sevgilim Bahar Çiçeğim çiçeğim,seni çok seviyorum. 01 Mayıs 2001 Salı  02:18

 

                                                                                                            

89

Aşkımın Bahar Çiçeği

Dün akşam sana epey mesaj çektim web e giderken telini konturol etmiştim ama daha sonra kapatmışsın,daha sonra bulunduğum yerden telim çekmediği için,sana çağrı yapamadım saat 11.30 da seni kulübeden aradığımda telini kapatmışsın,olsun önemli değil ama sana yazdığım şeyler önemli çünkü sana olan duygularımla birlikte bazı açıklamalarda bulunmuştum.
Dün akşam mektup konusunu A..?... la konuştum artık rahatça boş olduğun zamanlar bana duygularunı yazabilirsin,konunun açıklamasını detaylı olarak ona anlattım ve haklı dedi senin için,bu gün şengül e gidelim yolda bu konuyu konuşuruz,şengülle yatak örtüsü imalatı hakkında bazı şeyler konuşacağım,ben onunla uyku seti ve yatak örtüleri hakkında konuşmuştum,bu konuyu yeniden konuşacağım sende yanımda olursan çok iyi olacak,daha sonra reel e girer orada birşeyler yeyip bazı şeylere bakarız sana almak istediğim o epile cihazı orada kaçaymış.
cım dün konuşurken bana benim için çok şeyler yaptın dedin,ben onları sadece seni kazanabilmek için yaptım,bundan sonrada kaybetmemek için yapacağımı bilmeni istiyorum,ve ben senin gelecekte çok iyi iş hanımı olabilmen için elimden geleni yapacağım.
Birde ben evlenirsem üzülür ağlarmısın dedin bana işte burada çok hüzünlendim farkına bile vardın,ne olur bunu daha şimdilerde konuşma bana,tabiki bir gün evleneceksin ama çok erken diyorum sana,hem sen istemediğin zaman seni zorlamı evlendirecekler,hem daha dur ben senin tüm çeyizine yardım edeceğim onları yavaş yavaş ben yapacağım sana hele şu işler rayına girsin.
O gün geldiğinde evlenmenden birkaç gün önce mutlaka bir araya gelelim ve son defa hem sevişelim hemde ağlayalım birlikte,düğününe geldiğimde sana mutlaka bilezik takacağım işte o sırada ağlamamak için gayret ederim çünkü insanlar bazı şeyleri anlamasınlar.
Ama en önemlisi bilezik neymişki ben senin geleceğini çok iyi hazırlamak istiyorum,çeyizinden işini kurmana kadar bunları yapacağım sana ve senden tek istediğimde sevgime sadakat göstermendir
Ama bu gün bana bir söz ver evlendikten sonra beni unutup defterinden silmeyeceksin,ara sıra uğrarsın yanıma,bakarsın o sıralarda veya daha önce seninle ortak bir iş yeri açarız ortaklık formalite olacak ve herşey sana ait olacak hem iyilik meleğini kaybetmemiş olacaksın.
Ama bunları şimdiden düşünmek erken bence ama benim tasarılarımda bunlar elbet var,ve inanki ben seni evlendikten sonrada kaybetmek istemiyorum,işte benim sana olan aşkım bu Bahar Çiçeğim. 
Bir tek şeye inan hayatım,sen hayatımın en önemli yerini tutuyorsun,ve her zaman söylediğim gibi sana çok değer veriyorum,senden sadece saygı ve sadakat bekliyorum sadece,bunuda yapacağına yürekten inanıyorum,çünkü ben senin çok hanım ve akıllı düşünen biri olmanı istiyorum,akıllısın bundan hiç şüphem yok tabi ama akılcı da düşünebilirsen çok yayarlı olur.
Dünkü mektubumdada söyledim ben seninle duyguya ve saygıya dayalı bir sevgi yaşamayı istiyorum,çünkü bu duygular yüreğe yerleşir ve asla oradan çıkmaz,saygı işe bu duyguları yürekte hapseder,ve o sevgi ölümsüzleşir,sana olan sevgimin ölümsüz bir sevgi olmasını istiyorum sevgilim.
Bu gün reel de hatırlatırsan sana mektup için güzel bir defter almak istiyorum,bana yazmaktan sıkılma bu seni sevgini sağlamlaştıracak dahada mutlu ve duygulu olacaksın bunu ben çok istiyorum,ama benim istediğim içinde yapmaya seni zorlayamam,içinden gelenleri yazarsın sadece bana ve senin için yazdığım Bahar Çiçeği öyküsü dahada güzelleşir,aradan yıllar geçince neler yaşamışım ve neler yazmışım diyede okuyabiliriz şu güzel sevgimizi hatırlarız.
Aşkım burada satırlarıma son veriyorum ama sana sevgimi anlatmak için yazmaya devam edeceğim.
Sen hayatımın en değer verdiğim aşkısın,benim tatlı Bahar Çiçeğim hoşça kal aşkım.
02 Mayıs 2001 Çarşamba   02:00 
 

 

90

Günaydın N......cım

Artık bana yazabileceğin için çok sevinçliyim ama sırf beni memnun etmek için yazacaksan seni sıkmak istemem yazma daha iyi derim,ama her zaman söylediğim gibi,yaşanan aşklarda mektubun önemi çok fazladır ve ben bu yazışmayada değer veririm,ama seninle yaşadığım her saniye ve her dakika sevgimin her zaman çok önemi vardır,sana ne kadar çok değer verdiğimi biliyorsun.
Dün reel de konuşurken cinsel konuların detayına girdiğimde bana kızdın bu konular seni neden bu kadar sıkıyor bunu bilmek isterim ama bunları konuşmazsak neyin ne olduğunu nasıl anlayabilirsin.
Tam 10 gündür sevişemiyoruz oysa eskiden çok isterik halin vardı ve  1 haftalık boşalman bu 10 güne yettimi? Ama anlamadığım bir şey var sen kendi isteğine bırakırsan bir 10 gün daha ara verebiliriz ve ben buna hiç dayanamam,aslında bu isteğini fazlalaştırmak için sevişirken biraz daha özgürce sevişmeyi denemelisin,yani ben seni nasıl okşuyor seviyorsam sende aynı şekilde davranmalısın ve sex oyunlarını denemelisin bu konuda sana nasıl zevk vereceğimi ben biliyorum ama sen daha erken deyip utanıyorsun,cumartesiye kadar sabredeceğim,ama bu defada ben dolacağım,ben daha seni Pazartesi gününden beri arzuluyordum ama sabredeceğim yalnız ben bu işten fazla zevk almıyorum sevişmelerimize hep yasak koyacaksan ben bu işte yokum derim,çünkü ben seni seviyorsam senden çekinmeden sevişmeliyim,ama sen benden çekiniyor her defasında yasak koyuyorsun ben böyle sevişmeden hiç zevk almıyor sadece sana zevk veriyorum buda  senin isteklerini azaltıyor,kendini korkmadan bana bırakmayacaksan bu işi burada bırakalım,geçende bana söz verdiğin halde dün bu sözünü ara verelim diye yerine getirmedin neyse bu önemli değil.
Önceleri beni öpemiyordun koklayamıyordun şükret diyorsun,yani sen bu sözlerinle bunlardan daha fazla ileri gidemem demekmi istiyorsun.
Bak  sex sonsuzdur ve her şey zevk almak için ve bu zevki dahada fazlalaştırmak için her çeşit cinsel oyun denenir ve yapılır,teyzenin kızına bu konuyu detaylı olarak sor o sana neler diyecek ve şaşıracaksın söyledikleriyle,aslında bu zevki sana daha çok yaşatmak istiyorum,ileride kızlığın bozulmadan senin daha fazla zevk alman için arkadanda yaparız,aynı önden yapıyormuş gibi arkadanda zevk alınabilinir ve bunu çok kızlar yapmaktadır,tabi bunu sana zorla kesinlikle yapmam,ama şuna inan ben senin sevişirken herşeyden zevk almanı istiyorum.
Benimki bazen bacağına değdiğinde oooo çok kalın ve büyük diyorsun,uzunu değil ama kalını daha fazla zevk verir buna emin ol,yaaa ben sana neden anlatıyorumki bunları,daha sen sadece üst bölgeden başka yerini sevdirmiyorsunki,tam 1 aydır kaç defa sevişmemize rağmen daha pantolonunun düğmesine dokundurmadın.
Cumartesi günü yine yasak koyup benimde zevk almamı engellersen yanından hemen kalkarım ve seninde zevkini yarım bırakırım,yarım kalan zevkte insanı deli eder,bende seni yarım bırakıp deli ederim ona göre. İnsanların cinsel istek durumu an çok 4 günde bir yenilenir bu istek kadındada erkektede aynıdır ve ben senin bu istemez olmana şaşırıyorum,çünkü ben seni 3 gün arayla sana karşı içimde cinsel istek beliriyor ama senin hala 10 gündür içinde böyle bir istek olmadığını söylüyorsun,sex haftada 2 defa normaldir,ama 10 günde bir defa anormaldir ve ben buna şaşıyorum.
Aklıma 100 türlü şeyler geliyor ve bu kız benden korkuyor,yani sen tamamen soyunursan sevişirken kendinden geçtiğinde fırsat bulupta anlamadan içine koyarda kızlığımı bozarmı diye korkuyorsun,yada isteğin olmadığını söyleyipte atlatayım bu işi uzatayımmı diyorsun işte ben bunları hep düşünüp duruyorum,yoksa kafana eskiden olduğu gibi yine ihanet olayımı takılıyor.
cım bana bunları açıkça anlat ben açıkyürekli biriyim,bana söylediğin herşeyi olgunlukla karşıladım hep,eğriyi doğruyu sana açıkça anlattım ve sende açık ol bana.
Bu yazdıklarımdan ötürü bana şiddetli tepki verme benimle herşeyi olgun bir şekilde konuş veya yaz.
Benim tek bir düşüncem var sex hakkında,eğer 2 insan birbirlerini gerçekten seviyorlarsa kesinlikle sevişmelerinde yasak,korku,güvensizlik ve utanma olmaz,sen beni gerçekten seviyormusun .
Ben seni gerçek bir sevgiyle seviyorum ve aramızda yasakların olmamasını istiyorum,ve sen şimdi diyeceksinki,ammada odun kafalı adamsın kaç defa sölicem daha erken diye.
Hayır  çok geç bile kaldık sen beni tam 8 ay oyaladın papatya falı oynadın,seninle sevişeceğime genç biriyle sevişirim düşleri kurdun ve aradan 8 ay geçti ve benim yüreğimde sana olan özlemlerimi bile tatmin edemedim ve şu andada seninle düşlediğim sevgiyi yaşayamamanın üzüntüsü içindeyim.ben seninle böyle yasaklı sevgiyi yaşamayı değil,özgür ve cinsellik dolu bir sevgi yaşamak istiyorum,ikimizinde aynı şekilde zevkli anlar yaşamasını istiyorum.
Seni çok seviyorum bana sakın kızma ve konuşacağın bir şey varsa bunu yırtmada konuşalım,yoksa yırt gitsin.cevabını veya konuşmanı sabırsızlıkla bekliyorum hoşça kal tatlım,Bahar Çiçeğim.
03 Mayıs 2001 Perşembe   01:46 
DUYGU SEVGİNİN TEMELİDİR,SEVGİLERDE DUYGU OLMAZSA O SEVGİ KALICI DEĞİLDİR.

 

91

Günaydın aşkımın Bahar Çiçeği

Son zamanlarda sana yazdığım mektuplara artık kızmaya ve şiddetle tepki vermeye başladın,artık sana yazdıklarımdan hoşlanmadını anlıyorum,sen eleştiriye açık değilsin ve bazı konuları şiddetsiz tartışmaya açık değilsin ve buda senin olgunlaşmamış olduğunu gösteriyor,bu nedenle benimde sana mektup yazmama gerek kalmamış oluyor.
Seninle ilk sevişmemizden bu güne tam 1 ay oldu ve ben seni 2 yıldır hoşlanıyorum 9 aydır da seviyorum,bir konuya çok dikkat ettim,ben duygusal biriyim demiştin ama ben bu duygusallığı ağlamanın dışında hiç göremedim,ne bana yazdıklarında ne benimle konuşmalarında nede yazdıklarında,duygusal olabilirsin kendince ama bunu sadece müzik dinlerken ve bazen ağladığında belli edebiliyorsun diğer konularda duygusal yanını hiç göremedim.
Belki artık bu yazdıklarımdan ve seni sürekli eleştirmemden sıkılmaya başladın ve seni kendi halinde bırakmamı istiyorsun,çoğu zaman konuşurken konu eskilere gelince offff sıkıldım deyip konunun detayına girmekten kaçınıyorsun.
Neyse N..?..cım yazdığım mektupların içeriği hep aynı ve değişeceğide yok ve bende artık aynı konuları yazmaktan usandım artık yazmamaya karar verdim,çünkü yazdıklarıma yanıt alamıyorum ve bunada gerek kalmıyor,oysa ben yaşadığımız bu aşkın sadece sexe dayalı olmasını istemiyordum,bu sevginin içinde duyguda olmalıydı,ama ne yapsak sevgimize duyguyu katamıyoruz,senin yaşadığın sevgilerde mektupla işin olmamış ve yaşadığın sevgide duyguda olamamış sayılır,neyse geçelim bunları yine aynı şeyleri yazmaya başladım.
Bu gün A..?... gidecek ve Cumartesi burada olmayacak ama gel dersem gelecek,bende sana soruyorum A..?... Cumartesi gelsinmi gelmesinmi,yani açıkçası,sen beni hala arzulamıyormusun,Eğer arzuluyorsan gelecek ve yukarısı boş kalmasın.
Bende bunu sana bırakıyorum senin isteğine bağlı ama benimde 1 şartım var,eğer yine kendini ellettirmezde senden zevk alamazsam bu işi yapmayalım derim,ve bu kararıda sana bırakıyorum,ne zaman tamam soyunacağım ve birbirimizden zevk alacağız dersen o zaman yaparız,demezsende zamanı var dediğin zaman ne zaman gelirse o zaman yaparız sevgilim.
Evet  cım bir daha sana yazmayacağım eğer bana yazmaya karar verirde yazarsan o zaman yazdığını cevaplayacağım. Seni hala ve çok seviyorum,Bahar Çiçeğim

03 Mayıs 2001 Perşembe   02:37

BEN HEP SENİNLE YAŞADIĞIM SEVGİYİ ÖLÜMSÜZLEŞTİRMEK İSTEDİM,SENİNLE OLAN SEVGİMİ DUYGUYA DAYALI YAŞAMAYI İSTEDİM,AMA BİZ SEVGİMİZİ NEDEN DUYGUDAN MAHRUM BIRAKIYORUZ,EĞER BÖYLE DEVAM EDERSE,BEN SENİ UNUTAMAM AMA,SEN BENİ BAŞKA TANIMLA HATIRLARSIN,O TANIM NEDİR BİLİYORSUN,DÜŞÜN BULURSUN,

      İŞTE BU<<< “KIŞA İYANE”

  

92

Günaydın aşkım

Sabah şerifleriniz hayırlı olsun benim tatlı meleğim,dün bayağı güzel sohbet ettik,böyle kızmadan güzel güzel sohbet etmeni isterim seninle,bak aşkım biz birbirimize o eskilerden bahsetmemek için ne kadar söz verirsek verelim mutlaka eskilerden bahsetmek zorumda kalıyoruz,bazı anıları acı bazılarınıda tatlı anımsamak çok normaldir,gel seninle yeni bir anlaşma yapalım ve bu anlaşmaya sadık kalaım ne dersin bence böylesi çok daha iyi olur.
Anlaşma şöyle olsun,sende bende eski anılardan örnekler verdiğimizde özellikle sen bana kızıyorsun anılar ne kadar kötü olursa olsun anılsa bile o kötü anıların yaşanmaması açısından bir tecrübedir,onun için bunlardan bahsedildiğinde birbirimize hiç kızmayalım,ve sus hatırlatma deneyelim, böylesi daha iyi ne dersin.
Dün eski anılardan bahsederken seni dikkatle dinledim,güzel anılar yaşamışsın ama yanlışlarında var mutlaka ve akşam çok düşündüm ve bazı yorumlar yapmak istedimsede kızarsın diyede yapmadım,benim sana yaptığım her yorum ve açıklama senin için bir akıl defteri olacaktır,ben kesinlikle sana yanlış ve yalan yorum yapmam.
Ben seninle 1 aydır sevgiyi yaşıyorum ve seninle olan ilişkimi sadece 2 kişi biliyor ve başka kimsede bilmeyecektir ve bu sevgi bende gizli kalacaktır.
Sana bir şey daha hatırlatmak istiyorum,dün bana sevişirken soyunmayayım,zamanla oda olur dedim,ama sen kaç gün önce bana seninle özgürce  sevişeceğim söz demedinmi,bir kere söz verdin bu sözünü yerine getirmen lazım,çünkü sana bu gün daha çok zevk vereceğim ve bu defa daha hoşuna gidecek ve sexi sıkça isteyeceksin,arzulayacaksın,bu sözünü tutmanı isterim.
Ne olur beni kırma,sevişmeye başladığımızda hayır dersen kalkar tuvalete gider orada boşalırım,inan bunu yaparım,senden istediğim çok şey yok,seni doyasıya okşamak,öpmek  sevmek istiyorum,şimdiye kadar kaç defadır seviştiğimizde yasaklar koyuyorsun,oysa ben seninle özgürce sevişip seni kana kana sevmek isterim ve böylece sevişmeden zevk alırım.
Ben seninle yaşamadığın herşeyi yaşamak istiyorum ama senin yasakların yüzünden zevkim hep yarım kalıyor,o Cumartesi çok güzeldi demiştin ya işte o günkünden çok daha fazla zevk vermek istiyorum sana,tabi bende senden sevk almak istiyorum.
Beni sevdiğini söylüyorsun ama sevdiğin kişiden tam zevk alamıyorsun,benimle şimdiye kadar yaşadıkların,aldığın zevkin daha beşte biri değil,oysa ben sana bu zevkin 5 katını yaşatmak ve yaşamak istiyorum,bu gün beni kırma,12 gündür seninle doyasıya sevişmenin hayalini kurup durdum,sende çok memnun kalacaksın aşkım seni çok sevmek istiyorum anla beni.
Hoşça kal Bahar Çiçeğim,daha yolun başındasın,benimle hiç yaşamadığın çok güzel aşk yaşayacaksın ve hiç ama hiç pişman olmayacak hep mutlu kalacaksın aşk çiçeğim.
05 Mayıs 2001 Cumartesi  
 

SEN AŞKIMIN EN DEĞERLİ BAHAR ÇİÇEĞİSİN,SENİ SEVİYORUM.
SENİ HAYAT BOYU SEVECEĞİM,DUDAKLARI TATLI MELEĞİM.

 

 

İlk ve son aşkıma merhabalar

2 şubatta bitmiş olan 9 mayısta tekrar başlayan mektupla i.....ma merhaba.
Aklıma gelmiyor  birşey ama biraz sonra gelir,san ki bana bu sıralar soğuk davranıyor gibi hissediyorum,önceleri böyle değildin şimdi sana neler oldu,güzel günleri şakaları hep özledim.
Dün adeta beni dövecek gibiydin,o kadar zoruma gittiki senden bunları beklemezdim,bir şarkı için kalbimizi kırıyorsak bu çok saçma ama benim sana anlattıklarımı unutmuşsun,neyse bu konu kapanmıştır senin dediklerini dinleyeceğim,geçmişle ve şimdi geleceği düşünüyorumda geçmişte olanlar artık bana çok saçma geliyor,geleceğe bakıyorumda şimdi lik çok güzel,değiştim.
Değiştiğimide sizde biliyorsunuz,ulan daha önce niye seninle sevgiyi yaşamadımki okadar pişmanımki ben böyle olucağını bilmiyordum,ama ben çok mutluyum,sende bir zamanlar mutluydun şimdi değilsin öyle hissediyorum,ne oldu sana İ..?... bunu öğrenebilirmiyim?beni kıskandığını beni sevdiğini söylüyordun,şimdi bunları duyamıyorum git gide benden uzaklaşıyorsun,bende tersine sana daha çok bağlanıyorum. Ulan geçende o kadın seni rüyasında görmüş birde bana anlatıyorsun o kadar kıskandımki kadının sende gözü var sanki. Önceleri tenini tenimde hissetmek istiyorum derdim,şimdi hissediyorsun hissettiğin içinde benden uzaklaşıyorsun,o zaman uzaklaşman içinde tenimi teninde hissetme,belki o zaman eskisi gibi bana daha iyi davranırsın,önceleri daha iyiydin,bazen uyuzluğun tutuyor canım,beni artık sevmiyorsun değilmi?yoksa benmi kuruntu yapıyorum,bence bu kuruntu değil gerçekleri söylüyorum.
Ulan hıyar neden nazlanıyorsunkiiyoksa benden intikammı alıyorsun,intikam alıyorsan haklısın derim,geçmişte sana çok acı çektirdim,ama eskilere sünger çeksen iyi olur,birde senden darbe almayayım,inanki o zaman çok yıkılırım,insan sevdiği kişiden darbe alırsa çok yıkılıyor,inşallah ben yanlış düşünüyorumdur.
Aklın hep oyun oynamada,tamam oynada biraz bizimle ilgilen iyi olucak bunları senin düşünmen lazım, Benim söylememe gerek yok.hep sen bana soru yöneltiyordun şimdi benim sana sorucak sorularım var benden kurtulamazsın beyefendi,şimdilik bukadar sorulara geçeceğim tamammı aşşkım? Seni seviyorum.BAHAR ÇİÇEĞİN
Ahiret soruları başlamıştır!!!!!! Yarışmacı arkadaşıma başarılar dilerim !!!!
Sorular

Soru 1-benden neden uzaklaşıyorsun?
Soru 2-beni artık sevmiyormusun?
Soru 3-yoksa başka birimi var?
Soru 4-beni yoksa yanına yakıştırmıyormusun?
Soru 5-senin ağzına sıçmama izin verirmisin?
Not :Bukadar sorular yeter,cevaplayacak kadar sende beyin varsa cevapla ama doğru cevap isterim,cevaplamaya götün yemez.seni sevdim herzaman seveceğim,ama senin sevginden şüpheleniyorum,öpüyorum İ..?.. 
    09.05.2001 çarşamba
 

Sevenden Sevilene Sonsuz Sevgiler  

 

93

Merhaba ve günaydın hayatımın aşkı
Ve aylardan beri umutla beklediğim mektubunu yazabildin ve beni mutlu ettin,ben sana her zaman söylediğim gibi,ben seninle yaşadığım bu aşkın birazda duyguya dayalı olmasını istiyorum ve eğer yazmaya devam edersen bizim aşkımız yüreklerimizde ölümsüzleşir.
Bazı davranış ve hareketlerine kızsamda,sana karşı olan sevgim asla değişmez ve onun içinde bu sevgimizin birazda saygıya dayalı olmasınıda bekliyorum senden.
Geçmişte benimle sevgiyi yaşamadığına pişman olacağını ve bir gün bunu söyliyeceğini biliyordum zaten,bazı sevgiler geç farkedilir,ama senin mutlu yaşaman için elimden geleni yapmaya çalışacağım.
Aşkım ben seninle seviştikçe hep mutlu oluyorum,ve senide mutlu etmek istiyorum,ancak dahada mutlu olman için benimle özgürce sevişip benden utanmaman gerekir,benden hala utandığını geçen hafta farkettim,yaklaşık 1.5 aydır sevişmelerimize devam etmemize rağmen sen hala benden utanıyorsun,bana tamamen ne zaman alışacaksın.
Bir daha bana kesinlikle beni artık sevmiyorsun,bana karşı sevgin azaldı falan diye sorma,eğer böyle bir şey olursa,kesinlikle böyle bir şey olacağını sanmıyorum,sana çekinmeden söylerim,söyleyeceğimide sanma çünkü ben sevdimmi adam gibi erkekçe severim,seninde beni kadınca harbiden sevmeni isterim.
Geçmişte bana çok acı çektirmene rağmen senden intikam almayı düşünmedim,ben seni sevdiğim sürece senden ihanet ve saygısızlık görmediğim sürece benim sana olan sevgim asla değişmeyecek bunu anlamanı istiyorum,ve bir gün seni sepetleyipte başımdan atmayı falanda bekleme benden ve böyle şeyleri aklına getirme,ben seninle bu aşkı nereye kadar giderse oraya kadar götürmeyi düşünüyorum,yani ben ölünceye kadar.
Dün bana seninle ilişkimi evlensende devam ettirmeyi düşündüğünü söyledin,bu sözünle bana olan sevgini perçinlemiş oldun ve sana bir kat daha inandım.
Beni sevdiğin sürece bendende her şeyi göreceksin,beni sevdiğin sürece sevileceksin.
Benim senden tek istediğim bana açık yürekli ol ve bana asla yalan söyleme,yanlış bir şey yapsan bile yalan söyleme ve benden gizleme,çünkü ben sana karşı hep açık ve açık yürekli olmaya çalışıyorum.
Birazda şu eski yaşadıklarına değinmek istiyorum,seni geçmişte yaşadıklarını açık açık bilmek istiyorum sadece aliyle yaşadıkların falan değil kimlerle neler yaşadıklarınıda bilmeyi istiyorum,
O kimler beni ilgilendirmiyor senin yaşadıkların beni ilgilendiriyor,ben bunları bilirsem,hem senin neyi yaşayıp yaşamadığını anlarım,hemde nerde yanlış yapmışsın nerede doğru yapmışsın onu sana izah ederim,ben senin yaşadıklarını açık açık bana ayrıntılı anlatıp yaşadıklarını bilmek istiyorum,bu konuda sana asla kızmam bunu anlamanı isterim.
Soruların gayet güzel yani soru sorman güzel ama sorduklarının hiçbiride doğru değil.
1 cevap. Ben sende asla uzaklaşmıyorum ve böyle bir niyetim yok.
2  “        seni seviyorum ve ölünceye kadarda seveceğim.

3  “        başka biri kesinlikle olamaz,ben sevgime ihanet etmem,bu benim sevgi kuralım.
4  “        benim ağzıma sıçmazsın çünkü kıçını göreceğimden utanırsın.
Yazdığım bu cevaplar yeterli sanırım,açıklamalarınıda daha öncede yapmıştım.
Beni her zaman sev ama asla sevgimden şüphe etme ve bu sözümü aklımdan çıkarma.
Sevilenden sevene dünyalar kadar sevgilerde benden aşkım ve benim ölümsüz sevgim,     Bahar Çiçeğim,mektubuma cevap bekliyorum böyle daha iyi olacak,sana milyonlarca öpücük yolluyorum sevda çiçeğim,seni seviyorum,hoşça kal.10 Mayıs 2001 Perşembe  01:58 

 94

Günaydın hayatımın aşkı

Dün gece beni internette ağaç ettin ve hayli kızdım sana,ama dargın değilim ve sana olan sevgimdede değişiklik yok olamazda,ancak sen verdiğin sözün arkasında duramıyorsun veya boşver deyip es geçiyorsun,bu mesele bence çok önemli yani söz veripte yerine getirebilme meselesi. Eğer memoli dizisi benden daha önemliyse o başka konu ve o tip dizilere sen dahada önem veriyorsun demektir.
Küfürlü mesajlardan hayli keyif alıyorsun artık ama ben bu işin sonunu ben iyi görmüyorum,aslında seni ikaz etmeliydim ama dediğin olsun bakalım diyerek itiraz etmedim,eğer bu konuya devam edersek senin ilerideki hayatında çok değişiklik olur ve karekterin değişir ve hayatın,kişiliğin ve sevgimiz erozyona uğrar,yani bu konunun sonunu ben hiç iyi görmüyorum ve ben sana bu küfürleşmeden hoşlanmadığımı ve sana hiç yakıştıramadığımı itiraf etmek zorundayım,eğerki bu konunun nedenlerini detaylı açıklamasını yapmamı istersen tabiki yaparım.
Seni tanıdığım ilk günlerdeki  ı çok arıyorum inan bana keşke o günlerde başlasaydı bu sevgimizde bu güne kadar seni farklı bir konuma getirebilseydim.
Sen benim çok değer verdiğim sevgilerimden en önemlisisin inan işte bende bunun için benim sevdiğim kişide benim hep düşlediğim kişiliğe sahip olmasınıda istiyorum,senin kişilik değiştirdiğimi ima etmiyorum yanlış anlama geçmişten gelen olumsuz alışkanlıklarını terketmeni ve benim istediğim gibi davranışlar içinde olmanı istiyorum,ve şunu her zaman sana söylemişimdir ve yeniliyorum,ben senin her zaman çok iyi bir karektere sahip olmanı çok ama çok istiyorum.
Peki benden ne istiyorsun dersen bunu aşağıda sıralıyacağım,aşağıda yazdıklarıma karışamazsın dersen,bende bu sevgi bitsin diye düşünmem ama sevgimiz saygısınıda sürekliliğinide sadakatinide yitirmiş olur.

 1-      sigarayı azaltmaya çalışmanı ve sabahları aç karnına içmeni özellikle istemiyorum.

  2-      Aşırı makyaj yapmanı asla hiç ama hiç istemiyorum.

  3-      Açık saçık ve çok dar giysiler giymeni istemiyorum.

  4-      Dışarıdakı hareketlerini kontrol altına alıp çok ciddi olmanı istiyorum.

  5-      Burada ve dışarıda kim olursa olsun (benimle bile) konuşurken gülmeni istemiyorum.

  6-      Bir şeye özenip almayı ve yapmayı istediğin şeyi mutlaka bana sormanı istiyorum.
Eğerki bunları yapmaya çalışacağını  söyleyipte yapmayada zen gösterirsen sen kazanırsın,sen bana karışma dersen sana olan sevgim bitmez ama sevgimin değeri ve bakış açısı değişir bunların neler olduğunu merak edersen bunları sana tek açıklarım.
Şu yukarıda yazdığım isteklerimi tamamen yerine getirmeye çalışırsan sana olan sevgimde artar sevgimin devamlılığıda artar, ve bendeki değerin hiç ama hiç erozyona uğramaz,benim sana karşı ne kadar açık yürekli olduğumu biliyorsun sende bana karşı aynı davranış içinde olmanı isterim,artık bundan sonra benden utanmanada gerek yok,içinden gelen herşeyi açıkça anlat bana.bu mektupta nereden çıktı deme sakın ben sana kızmıyorum bunu iyi bil,sana karşı yaptığım her şeyde seni düşünerek yapıyorum ve bu satırları yazarken sana ve seni severek yazıyorum,ben seni seviyorum ama seni dahada çok sevmek istiyorum anla beni lütfen.

Bahar Çiçeğim sen yüreğimde ölümsüz aşkım olmanı istiyorum,seni seviyorum.
11 Mayıs 2001 Cuma  23:52     

 

95

Günaydın hayatımın aşkı
Bu mektubu okurken çok uzun uzun düşünmeni istiyorum,ben bu adamı seviyormuyum yoksa cinsel arzularımımı tatmin ediyorum.
Sana dünkü yazdığım mektuptaki yapmanı istediğim 6 isteğim vardı onlarıda düşün,eğerki beni gerçekten seviyorsan bu 6 isteğimi yavaş yavaş yapmaya calışacaksın,yok beni sevmiyorda sadece cinsel isteklerini yerine getirmeyi amaçlıyorsan bu 6 isteğimi göz önüne hiç alma.   cım benim senden istediğim bu 6 istek sadece seni ve geleceğini çok düşündüğüm için istiyorum ve bunları yavaş yavaş yapmaya çalışacağını biliyorum bunları yapmaya çalışıncada beni gerçekten sevdiğini anlamış olacağım.
Eğerki bu 6 isteğimi gerçekten yapmak istiyorsan ben senin tüm ihtiyacın olan herşeyi yavaş yavaş temin edeceğim,bunlar nelerdir dersen içinden gelen herşeyi,giysi,iç giyimin gibi herşeyi yeniden yapmaya hazırım. Aslında seninle dünkü konuşmalarım bitmemişti cumaya gitmek için yarıda bırakmak zorunda kaldım,istersen bu gün bunların detaylarını konuşabiliriz ancak bana kızma surat asma beni dinle ve söylediklerimi yorumla.
Seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun ben bunları senden isterken belki şunu düşünebilirsin,bu adam benim kocam değil nişanlım değil babam değil diyebilirsin,ama şunu iyi bilki bu adam asla senin aleyhine hiç yanlış düşünmedi senin sadece bu gününü değil yarınınıda düşünüyor.
 cım biricik aşkım,sen çok güzel bir kızsın dahada güzelleşmek için gayret göstermen yersiz,seni sadece ben sevmek istiyorum,sana benim gözümle kimse bakmasın istiyorum,dahada açıkçası seni her gözden kıskanıyorum,buda seni sevdiğime işarettir.
Bu mektubumu daha uzun yazamıyacağım saat 2 oldu ve uykumda geldi,ama bu gün her konu hakkında dünkü yarım kalan konuşmalarıma devam ederim,seni seviyorum Bahar Çiçeğim. 15 mayıs 2001    23:52

 

 

 

96

Günaydın hayatımın aşkı
Seni ne kadar çok sevdiğimi sana belli ettiğim kıskançlığımdan son günlerde artık kesin olarak anlamışsındır,bu sevginin daha güzel ve unutulmaz olması için elimden geleni yapmaya çalıştığımı görüyorsun,ama bu uğraşıma seninde katkıda bulunmanı içtenlikle istiyorum ve böylece seninde beni ne kadar sevdiğini anlamış olacağım.
cım hiç kimsenin sana benim gözümle bakmasını ve baktıkça sende sexi birşeyler görmesini kesinlikle istemiyorum,sende buna özen gösterirsen benim sana sevgi yönünde bakış açım hiç değişmez,ve seninde bu yönde içten hareket etmeni istiyorum.
Artık o eski dedikoduların geride kalması içimizi rahatlatıyor ama yeni dedikoduların yaratılmaması için seninde benimde çok gayret sarfetmemiz lazım,ve bunda en önemli görev sana düşüyor,yukarıda bana karşı davranış ve hareketlerine çok dikkatli olmalısın evet dikkat ediyorsun ama bazen aklından çıkarma,benimle konuşurken çok ciddi ve hiç gülmeden konuşmalısın,hiçbir şekilde yanıma çok yaklaşmamalısın,sakız çiğnemene bile dikkat etmekisin,sakın aman sende deme bunlara,bunlar benimle olan ilişkinde çok önemli şeylerdir,bu saydıklarıma özen gösterirsen ilişkimiz daha çok uzun ömürlü olacaktır.
Senden istediğim sadece bunlar değil tabi yürüyüşünden giyimine ve makyajına kadar herşeyini düzeltmeni istiyorum ve özellikle sütyen meseleside çok önemli,aslında ben bunu kendim için değil senin için istediğimi biliyorsun,dedim ya hiçbir kimsenin sana başka gözle bakmasını istemiyorum.   Akşam ne yaptın ettin beni nete yolladın sende amma alıştın şu msaj edebiyatına,iyi güzelde senin konturün yokken beni sarmıyor ona göre bir daha gitmem,senden cevap gelmeyince benim canım sıkılıyor,netten şimdi geldim ve saat geç oldu,banyo yaptım vucudumda yorgunluk var yatacağım,aşkım seni çok seviyorum,hoşçakal.

15 haziran 2001 23:52

 

 

Onu 05.10.2001 de kızılay polikliniğine götürdüm psikolojisi bozulmuş o eski aşkını unutamıyordu unumak istiyorum ama unutuyorum ve üstüne üstlük evdeki baskılar benim pS....olojimi çok bozuyor diyordu,onu doktora götürmek için ikna etmek çok zor olmuştu ya bana doktor deli derse diyordu,bende hiçbir doktor hastasına deli demiyeceğini söyledim ve onu ikna ettim,doktora birlikte girdik ona herşeyini anlattı ve benim yanımda dayım benim herşeyim onu babamdan daha fazla seviyorum demesi beni çok gururlandırmıştı,doktor un N..?..a söylediklerinin aynısını aylardır bende söylemiştim ama o ikna olamıyordu,kendini biraz rahatlamış olarak ve reçetesinide alarak doktordan çıktık,3 gün sonra reçetesini yaptırdım onları günde 1 tableti kırarak yarım kullanıyor ve kendini sakin hissediyordu.

    

97

Merhaba hayatımın aşkı
N.....cım artık bana olan bağlılığını ve beni düşündüğünü biliyorum,eskiden benden herşeyi isterdin ama şimdi şunu alayım dediğimde,hayır bana alma A..?... a al diyorsun.
Günlerdir telini kontürsüz kullanıyorsun ve ben buna sinir oluyorum ve akşamları sana web den yazdığımda senden yanıt alamıyor canım sıkılıyor,bu gün itiraz etmede alalım.
Dün akşam sana yazdığım mesajlarda benimle olan ilişkinin devam etmesini istediğini belirttin ve evlendikten sonra bile irtibatını kesmiyeceğini söyledin,bu söz ve davranışların beni son derece mutlu etti,işte bu sözlerin beni sevdiğinin göstergesidir.
Benim sevgide çok önem verdiğim şeyler vadır,ama sana şunu itiraf edeyimki,ben gençliğimde bile böyle güzel sevgiler yaşamadım,hayatımdaki sevgiler hep kısa filmler gibiydiler,işte ben sevgilerimin hep kalıcı,uzun olmasını isterim,benim için sevgi sadakatten ibaterttir.
Son günlerde senin giyim ve makyajına karıştığımın farkındasın ve bunu neden yaptığımı sana çok ince ayrıntılarıyla anlatmıştım,asla ve asla benim sevdiğim gibi seni sevmesin,benim sana baktığım gibi kimse bakmasın,istiyorum.
Mektubumun burasından itibaren 1 gün sonra devam ediyorum çünkü çok fazla yazacak şey bulamamıştım.
Dün gece yine kafam karıştı beni dinlemeyi istemiyorsun ben sana bazı şeyleri zorakimi yaptırmaya çalışayımki,oysa ben sana bunu yapmayı istemiyorum,benim söylediklerime mantığını kullanarak düşün ve bana hak ver.
Aslıda beni sevdiğini gerçekten yürekten anlamam için,her söylediğime”tamam haklısın”demeni beklerdim her zaman,ama sen benim senin giydiğin dar giysilere karşı olmama rağmen dün yine dar pantolon giyip geldin,dar giyip giymeme konusunda içinden geleni yapıyorsan sen bildiğin gibi olmaya çalışıyorsun demektir,eğerki böyle devam edeceksen bildiğini yapacaksan bunu bilmeyi istiyorum ve bende oturup düşünebilirim.
Bu konularda bana kızmaya hiç hakkın yok,eğerki benim istemediğim bu konuları ailene söylemiş olsam(bunu yapmam)bana yerden göğe hak vereceklerdir.
Bu gün o tel numaranı değişeceksin,ve artık çeşitli numaralardan böyle mesajlar almanı istemiyorum,eğer o olayların tamamen bitmesini istiyorsan birlikte web e gidelim ve oradan aklına gelen herşeyi yazalım,ve bu günde itibaren numaralarımızı değişelim.
Bak güzelim artık dilim aşındı ve seni her saniye ne kadar çok sevdiğimi söylediğimi biliyorsun, ben seninle sevgiyi doyasıya duygusal ve ölesiye yaşamayı istiyorum eğer sende gerçekten benimle bu sevgiyi yaşamayı içtenlikle istiyorsan benim sana her söylediğim senin iyiliğinedir ve beni dinlemelisin,beni dinlediğin sürecede hem sevgin artacak hemde bendeki değerin.
Eğer herşeyi bir tarafa bırakıp beni düşünüp beni sevmeyi sürdüreceksen,kendini bir tek şeye şartlandır,”artık benim için hiçbir şey önemli değil sen ve senin işin önemli”demelisin ve kendini buna şartlandırmalısın,işin diyorum çünkü biz bu işten para kazanıyoruz iş konusuda önemnlidir.aşkım şimdilik yazacaklarım bu kadar,herşey doğru bir çizgide olması dileğiyle.
Seni çok seviyorum Bahar Çiçeğim hoşça kal.  

10 kasım 2001                                                                   

 

 

 

98

merhaba aşk

yeniden sana pc den merhaba diyorum,aylardır hasret kalmıştık pc den yazmaya ve sende okumaya hasret kaldınmı bilmiyorum ama sanırım özlemişsindir pc den yazdığım satırlarımı,aslında 150 nin üzerinde mektup yazmıştım sana ama arıza yüzünden onların hepsi kaybolmuştu ama şimdi 98. sayfadan yeniden başlıyorum.
Artık pabucum dama atıldı diyorsun,pabucun dama atılmadı ama bana karşı olan davranışların yüzünden sana olan sevgim azalıyor ve nereden sevdim bu çirkef kızı diyor ve kendime kızıyorum,aslında seninde bana karşı biraz temkinli ve düşünceli olmanı istiyorum,istiyorum,istiyorum ama senin davranışlarında fazla değişiklik göremiyorum.
Seni ne kadar seversem seveyim bazen senden nefret etmiyor değilim ama yinede seni seviyorum işte ne yapayım,aylardır süregelen özlemlerimizi birtürlü gideremedik,ha bugün ha yarın derken olmadı,olmadı işte aksiliklermi girdi araya yoksa isteksizliklermi bunu birtürlü anlamış değilim,tam şugün yapalım diyosun birde bakıyorum bir terslik veya maazeret girmiş araya olmuyor.
Yanımda karşımda olmasan seni özlemiyeceğim arzulamıyacağım ama yanımda olupta senin gibi sex kokan ve sürekli oynayıp kıvıran beni tahrik edip duran kızı özlememek mümkünmü.
Bayramın 3. günü bir terslik olmazsa yaparız çıkabilirsem diyosun şimdide,ama bana göre buda olmayacak biliyorum olmayacak,çünkü sen birşeyi söyleyipte yapamayan bir özelliğe sahipsin bir yıldır bana neler söylediysen veya söz dediysen hiçbirini yapmadın
Tek bir şey söyle yaptığın bişey olsunda bende kafamı kırayım.
Sen ya benimle kafa buluyosun yada benden korkuyosun,yada sevmiş olmak için seviyosun,yada biraz seviyosun,bunların hangisi doğru bilemiyorum aşkım.
Neyse güzelim ben nekadar yazsamda kafa patlatsamda faydası yok,bu aşk böyle gelmiş böyle gidecek ben öyle sanıyorum,ve şunu iyi anlaki sen yanımdayken seni sevmeye mecbur kalıyorumuşum sanki bunu bilmiyorum neden böyle,çünkü biz kavga ediyor bağırıp çağırıyoruz sonrada sen dayanamayıp bana yaklaşıp gönlümü alınca bende suyu koyveriyorum işte böyle aşkım bu ilişki nasıl bir ilişki ki ben anlıyamıyorum.
Bana bu yazdıklarımdan dolayı kızma kızılacak bişey yok zaten ben içimden geçenleri ve gerçekleri yazmaya çalışıyorum sadece aşkım,ama şunu iyi bilki yazdığım her mektup farklı oluyor farkındasındır,bazen sitem bazen sevgi dolu oluyor ve ben bugün sana özlemlerim dolayısıyla sitemimi dile getirdim sadece aşkım.
Pc den yeniden merhaba sana aşkım,seni seviyorum aşkım.       11 Aralık 2001 Salı 01:47:56  

 

 

 

 99

merhaba aşk

sana olan aşkımın başlangıcından yani sana ilk orgazmı yaşattığım günden bu güne dek tam 9 ay geçmiş dile kolay 9 ay bu aşkta ne kadar yol katetmişiz dersen bana göre daha yolun 4/1 indeyiz,aslına bakarsan daha çok yaşanması gereken şeyler olmasına rağmen korkuların ve ürkekliğin nedeniyle bunları yaşayamıyoruz,yaşamadığımız gibi bende kendimi armut gibi hissetmekten başka çarem kalmıyor,bazen kendi kendime sormadan edemiyorumda nedir bu biz ne yapıyoruz desemde birtürlü ne olduğunun ne yaşandığının farkına varamıyorum,işte böyle o gündü bu gündü derken ah ile vah ile geçiyor benim hayatım. Sen bu konuda çok rahatsın bunu biliyorum çanın istediğinde orgazmın çaresini bulmuşsun ama ben ne yapabilirim ama bununda çaresini buldum,varlığı ve yo9kluğu belli olmayan bu aşkın bir çareside seni özlediğim her an seni veya sana benziyeni dışarıda aramaktan başka çarem varmı?
Beni her defasında deli edercesine kendine çekip sevişiyor sonrada piç gibi ortada bırakıyorsun,bu senin huyun ve bunu yüzlerce defa söylememe rağmen herzaman yapıyorsun.
Beni karmakarışık duygularla sap gibi oırtada bırakıp gidiyosun değilmi canım.
Biz birşeyler yaşıyoruz diyoruz ama neyi yaşadığımızı bilmiyoruz ve sonrada biz aşk ve sevgi yaşıyoruz diyoruz değilmi bu sence böyle değilmi,ama bence değil bence hiç değil,bence sen beni elinden geldiğince oyalayıp çok kısa sevişmelerle geçiştirmeye çalışıyosun beni.
Bayramın 3. günü güya seninle birlikte olacaktık ve bunu günler önce konuşmuştuk,ama senin gelip gelemiyeceğin tereddütü vardı  vardıda(ben bu adamla 4 saat boyunca birarada olursam benim ya cılgımı çıkarır yada kızlığımı bozar diye düşündün belkide) işte bu nedenle saat 3 te gelemiyeceğimi bildiğin halde çağırmışl olmak için beni çağırdın bren bunu böyle algılıyorum.
Sana defalarca söyledim yazdım ama sen beni hiç ciddiye almadın.
1 sen benim için hiç adım atmadın
2 sen benim için fedekarlık yaptın
3 sen beni gerçekten sevmedin,sevemezsin
4 sen bana saygı duydun ama bu saygı içten bir aşkı yaşayacak kadar değil
5 ben seni boşuna sevdim bunu hala biliyorum
6 sen bana karşı gerçek aşkını isbatlamak için bişey yapmayı istemedin
işte hayatım işin gerçek yönü bu değilmi,ne olur birbirimize biraz gerçekçi ve dürüst olalım,bunlar yukarıda sıraladığım gibidir bu bir gerçek ben bunu biliyorumda sen bunları söylemeye hep korkuyosun hani sen korkusuz kahramandında hiçbişeyden korkmazdın neden dürüst olamıyosun bu konuda aşkım.
Tabiki bunları kabullenirsen seninle kavga edeceğimizi sanıyosun ben kavga etmem ama sen bu mektubu okuduğunda benle kavga edeceğin muhakkak,çünkü herşeyi askiden olduğu gibi reddedip hala benim sana olan aşkımı anlayamıyormusun diyeceksin bana değilmi aşkım.
Aslında senin benle herşeyi açıkça konuşmaya cesaretin yok bunu biliyorum,olsaydı şaşardım,cesaretin benle kavga etmeye ve delice hareketlerde bulunmaya varda sevgi konusundaki konuları konuşmaya yok. Neyse aşkın bu günde yine senin moralini bozacak şeyler yazdım bunun farkındayımda sen benle konuşman gerektiğinin farkında hiç değilsin,konuşuyoruz konuşuyoruzda hep bildiğimiz şeyleri konuşuyoruz,bilmediklerimizde bir sır gibi içimizde hep saklı kalıyor değilmi aşkım ama bu aşk umutsuz olsa bile ben seni gerçek aşkla seviyorum,ya sen aşkım. Hoşça kal 20 Aralık 2001 Perşembe   00:32:52
 

100

merhaba aşk

akşam sana kontür numaraları yolladım ama alıp almadığını bana haber veremedin,artık bu tip konulara önem vermediğini hatta beni fazla önemsemediğini anlıyorum ve şu küskünlük tavırlarınıda bıraksan daha iyi olacak sanırım.
Bu gün bazı haftalar yaptığın gibi benim ağzıma 1 kaşık bal süreceğini söyledin yani her cumartesi bana bir kaşık bal süreceksin bende sesimi çıkarmıyacağım değilmi canım,beni çocuk avutur gibi avutmana hiç gerek yok çünkü bunu yaptığın zamandar  pS....olojim daha çok bozuluyor.
Bugün bu tip davranışta bulunma sakın bunu kesinlikle istemiyorum bana çocuk gibi davranmana gerek yok canım,bana karşı gerçekçi bir yaklaşımla davranman daha iyi olacak aşkım.
Artık anlıyorumki o çok istediğim şeyi seninle asla yapamıyacağım çünkü bunu yapmak içinden gelmiyor eğer gerçekten isteseydin bunu mutlaka yapardın ve ne pahasına olursa olsun yapardın.
Bunu ben şimdi anlamadım,bunu ben çok uzun zamandır biliyorum farkındayım.
Buraya geleli 6 ay oldu ve ben 6 aydır burada yatıp kalkıyorum belki bir sabah gelir diyorum ama bir defa olsun bir sabah erken gelip benimle sevişmedin ama eskiden sabahın 7sinde kalkıp gidiyordun,sevdiğim sevgilim sensin diyorsun ama sevgi konusunda fedakarlık yapamıyorsun,havalar çok soğudu burada kalmayı istemiyorum artık,akşamları eve gitmeyi istiyorum nasıl olsa burada beni düşünen biriside yok artık ve burada kalmamın anlamıda kalmadı artık değilmi canım.
Bu günlük bukadar aşkım pazartesiye Allah kerim,seni umutsuzca seven adam.Hoşça kal aşkım.

21 Aralık 2001 Cuma   23:51

 

 

 

101

Sayın N..?...hanım

Sanırım biz ikimiz farklı dünyaların insanlarıyız,ama herşeyimizle farklşı kişiliklere sahibiz,ve bu yüzden bir türlü senle bir konuda birleşip anlaşamıyoruz.
Daha henüz bana yeni sözler verip benimle iyi geçineceğini söylemene rağmen bir türlü bu sözünde durmasını beceremiyorsun,ve asla verdiğin hiçbir sözündede duramıyorsun,sözünde duramıyan kişiler güvenilmez kişilerdir bunu biliyormusun,sanırım pS....olojik rahatsızlıkların hala devam ediyor ve senin gerçekten meditasyon a ihtiyacın var,ilaçlarını kullanmadın ben seni bir daha doktora götürsem bile yine ilaçlarını kulanmıyacaksın biliyorum.
Dün akşam bana maske al diye direttin bende almadım,biraz düşünebilsen sana neden artık bişey almak istemediğimi anlaman gerekir,bir insan birisinden bişey istiyorsa bunu hakederek istemelidir,ben senin için neler yaptığım halde seni hala hakedemedim bunu biliyorsun ama yinede benden bişey istemeden edemiyorsun,şunu aklından çıkarma “önce haketmelisin” eğer hakediyorsan istemeye hakkın var demektir,artık haketmedikçe benden asla bişey isteme almayacağım bu konuda kesin kararlıyım yoksa aşağılık duygusuna kapılıyorum.
Şimdiye kadar ben senin için çok şeyler yaptım şimdi sıra sende  ama bu sıra uzun zamandır sende olduğu halde sürekli ip atlayıp durduk,artık düşüncelerim istop etti ve bu ilişki hakkında ne düşüneceğimi bilmiyorum,birşeyler oluyor ama ne olduğu açık açık ortada değil,hadi hayırlısı ben çok sabırlıyım 3.5 aydır bekliyorum ve 3.5 ay daha beklerim ama sana bir toplu iğne almam ve sakın olaki isteme benden,bu satırları okuduktan sonra benimle mutlaka kavga edeceksin bunu biliyorum ve bunlarıda bilerek ama gerçeği gizlemeden yazıyorum.Seni umutsuz bir sevgiyle hala boşuboşuna seviyorum,hoşça kal.  28 Aralık 2001 Cuma   01:46

 

 

Yılbaşı sayımı

 

yeni yıl geliyordu envanter çıkarmamız için 30 aralık 2001 Pazar günü birlikte sayım yapmak için kararlaştırdık ancak onunla uzun süredir sevişemiyorduk aslında o benden uzaklaşıyordu ve benle sex yapmak istemiyor arzulamıyordu oysa canı istediği zaman beni yaka paça yatağa atar seni çok arzuluyorum derdi,canı istediğndede pantolonunu indirip dakikalarca kutusunu yalattırıp orgazm olur ve harika bişeymiş bu ya bunu herzaman yapalım derdi,caddenin en kalabalık zamanlarında bile hadi aşkım seni çok istiyorum ne olur yapalım derdi,ama daha sonraları başka birini bulduğunu ve onlada yattığını hissediyordum,geçen sene perde işi yaparken dükkanları gezip iş arıyordu sonra onun tatlıcı A..?...le üst katta ve bir kızla birlikte konuşurken yakaladım,sorduğumda perde diktireceklermiş masalını uydurmuştu bana bende o konuyu bir daha açmadım ve o yalanı yedim,bana hiç dürüst davranmıyordu her yalanını birkaç gün sonra çıkarıyordum,  ve o Pazar sayımı saat 3 te bitirdik onu 3.5 aydır yatakta sevmemiştim sadece ayakta sevişip orgazm oluyorduk, hadi seni çok özledim sevişelimmi dediğimde oda seni çok özledim dedi,hava soğuk olmasına rağmen soyunup yatağa girdi üşüyordu,hadi çabuk gel üşüyorum gel beni ısıt dedin bende soyunup yanına girdiğimde 2 dakka sonra ammada ateşlisin beni 2dakkada ısttın dedi,öyle güzel fiziği vardıki o vucuda hayrandım seviştikçe sevişiyordu bende ona eşlik ediyordum,bir ara benimkine eline alıp okşamaya sevmeye başladı,seninki ammada büyük ya ben bukadar büyük şeyi içime almaya korkarım dedi,korkma benimki ne kadar büyükşe onun çapına göre seninkide büyür dedim sonra üzerime çıkıp benimkinin üzerine oturdu ve sürtünerek orgazm olmaya çalışıyordu,bende o güzel göğüslerini okşuyordum,sonra sana bir süprizim var yat bak sana ne yapıcam dedim nedir diye merak etti sonra sırtüstü yattı ve ben bir kavanoz balı vucuduna dökmeye başladım tüm vuvudu bal ile doldu ve biraz daha aşağılara kutusuna döktüm ve sonra dktüğüm balı vucudundan yalamaya başladım aşırı bir zevk almaya başladı,ya ne kadar güzel bişeymiş derken orgazma ulaşıyordu bende orgazmı daha güzel olsun diye kutusuna dilimi sokarak orada gezdirmeye başladım üst üste boşalmaları bitmiyordu ben vucudundaki balı yalayarak bitirdim oda kendinden geçmişti ve sonra nemli bir bezle arta kalan balı temizlemeye çalıştım,kutusu o kadar şişmiştiki azgın bir duruma gelmişti acıyor artık demeye başladı,şimdiye kadar böyle muhteşem bir sevişme yapmamıştık,işte onunla en doyumlu sevişmemiz o gün oldu, sevişmelerimizin sonunda 4 kez orgazm olmuştu. 

 

102
Merhaba aşkım

Sana uzun zamandır yazamadım biliyorum ama yazdıklarım hep birbirine benzediği için yazmayı istemiyorum,eğer sende yazsaydın belki o zaman içerik değişebilirdi,kabul etki sende bu konuda umursamaz ve tembelsin.keşke geceler hiç olmasaydı bende seni hep her gece yalnız kalıp düşünmezdim ben her gece senin sevginle ve özlemlerimle başbaşa kalıyorum çaresizim,seni seviyorum ve her zaman özlüyorum seni 15 günde bir sevmek çok uzun bir süre benim için,bir daha böyle 15 gün ara vermem.16.01.2001 ÇARŞAMBA

 

 103

meraba hayatımın aşkı

dün yazdıklarınla biraz olsun yanıtsız bırakmadın beni,dün F..?.. ile konuştuğunuz kontür meselesine üzüldüm,sanki ben sana kontür almıyomuyum,benden başkasına msj yollamadığını sölüyosun ama benden önce kontür bitiriyosun,sanki sana birisi yani ben kontür aldığımda beninle o yapmadığın şeyleri yapacakmısın,yapmıyacağını kesinlikle biliyorum,sen aylar önce sözünü verdiğin halde onu yapmadında şimdimi yapacaksın,sen onu ne zaman yaparsın biliyomusun,ne zaman bana tamamen alışırsında sonrasında nasıl bişey acaba deyip merak edersen işte o zaman yaparsın,ben ne kadar istersem isteyeyim sana bunu zoraki yaptırmam,zorlasam bile yapmıyacağınıda biliyorum,bu konularda ısrar yok artık senin huyunu biliyorum.ama ben sabırlıyım simdiye kadar ben herşeye sabır ettim biliyosun bu gibi şeylerede sabrederim değilmi aşkım.
Ama şunu söyliyebilirimson sevişmemizde bir harikaydın bana tamamıyla olmasada alışıyosun ve güzel sevişmeye başladın,yinede ürkeksin dilediğin gibi sevişemiyorsun ama yinede güzel sevişiyosun.
Akşam göğüslerini özlemişim,onlar sana küçüldü gibi geliyor aslında küçülmedi uzun zamandır masaj yaptırmıyosunda ondan sana küçülmüş gibi geliyor,onların sert ve biraz daha büyümesi için en az 2 günde bir defa masaj yapmalısın sen yapamazsan ben bu işi seve seve yaparım biliyosun.
Artık eskiyi ve o kötü günlerini düşünme benimle sevgiyi yaşayabildiğin kadar yaşa yaşamın tadını çıkar
Yasak tanımadan özgürce düşlediğin herşeyi yaşamalısın çünkü karşında seni seven biri var aşkım,seni seviyorum.      17 Ocak 2002 Perşembe 00:23
 

 

104

Merhaba sevgilim

Dün 14 şubat sevgililer günü olması beni çok duygılandırdı,günlerdir içimdeki o hüzünlü sıkıntılarla birlikte bir hayal aleminde dolaşıp durdum,seni saatlerce inceledim hüzünlendim ve düşündüm durdum,keşke seninle başka ortamlarda olup bu güzel günü daha farklı bir şekilde yaşayabilseydik.
İçimde hala o güzel aşkımın alevleri durmadan yanıyor ve bu yangınla birlikte sana olan özlemim hep çoğalıyor ve birşeyler yapamamanın üzüntüsü ile yaşayıp duruyorum.
İçimdeki o eski şüpheler olsa bile senin o eski defterleri açacağına ihtimal vermek istemiyorum,ama içimdeki o korkunç şüpheler hala mevcut ve 6. hissim beni çok rahatsız edip duruyor düşlerim hala allak bullak ve işte o çok önemli olan güven konusu çıkıyor ortaya,düşünüyorum bana karşı her konuda dürüst olup olamadığını düşünüyorum ve içimdeki şüpheli düşleri yok edemiyorum.
Eğerki bayramın 3. günü buraya gelirsen hem sana o süprizi açıklarım hemde dürüstlük konusunda seninle çok önemli şeyleri konuşmak isterim.
SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN AŞKIM,SENİ SEVİYORUM  
15 Şubat 2002 Cuma Saat:00:14
 

 

105

 

Merhaba aşkım

Son zamanlardaki bana olan ilginin ne kadar azaldığının farkındayım,sadece sex konusunda değil her konuda bu ilgi tamamen azaldı bunun farkındayım,uzun zaman önce söylemiştim,keşke sana bu kadar aşık olmasaydım,keşke sana bu kadar ilgi göstermeseydim,bunun acı ve sıkıntılarını hala çekiyorum,gün geçmiyorki bazı şeylerin farkına varıp olayları ortaya çıkarıyorum ve sende dayanamayıp açıklamak zorunda kalıyorsun,kimbilir daha neler neler var benim bilmediğim ve er geç bunlar hep su yüzüne çıkıyor. Hiç farkına varamadım önce seni değil kendi yanı başımdakini takibe almalıydım bunda çok büyük hata ettiğimi anlayamadım,anlayamamın tek sebebide sana boşu boşuna aşık olmaktı,aşkın benim gözlerimi kör etmiş olacakki bunları göremedim,ve en büyük hatamda sana aşık olmamdı.
İşte ben bu günlerde hep düşünür oldum,senden bir ricam var,sen benim ricama aldırış etmezsin ama yinede rica ediyorum,beni düşünürken gördüğünde ne olur neyin var deme bu söyleminden çok rahatsız oluyorum ve düşüncelerin darmadağın oluyor,sorma bana neyin var diye. Bu gün birşeyin farkına daha vardım,benim hiç dostum yokmuş ne evlatlarım nede sen bana hiç dost olamamışsınız,bunca iyimserliğime rağmen neden bir dostum olamamış ona daha çok üzülüyorum.
Eğer daha fazla aşağılanırda onurum kırılırsa insanlar birgün benim yüzüme bile bakmıyacak,tıpkı bugün senin duygularıma aldırış etmediğin gibi.
neden ben bunları ortaya çıkarmadan önce bana açıklama yapmıyorsun,nedeni çok basit suç paylaşımı yaptınızda ondan,yeter artık ne senin hakkında nede kızımın hakkında bir şey duymak istemiyorum çünkü her duyduğumda kahroluyorum kahroluyorum.
Malum bilinen konudanda bahsetmeden edemicem,tam 2 aydır bana hiç yaklaşmıyor beni istemiyorsun benimle sanki sevişmeye mecburmuşsun gibi hareket ediyosun istemediğin içinde bana yaklaşmıyorsun ve sen kandini başka yollarla tatmin ediyosun,
Yaşlı bir adam seni sarmıyor tad alamıyorsun,onun i,çinde bana yalaşmak istemiyosun.
Bir insanın cinsel isteği olmasa bile mutlaka doğal olarak haftada 1 defe bile olsa canı çeker sex ister ama sen benimle değilde başka yollarla tatmin olmaya çalışıyorsun sanırım bu başka yol başka birisi ise sana asla kızmam,bu senin doğal hakkın ve kızmayada hakkım yok,bu konuda bilgim olursa içim rahatlar.
Son birkaç aydırda tatminini başkasıyla yaptığına inanmaya başladım,6. hissim beni yanıltmaz güzelim her zaman tahminlerim doğru çıkmıştır ve sezgilerim şaşmaz.
Sevgi saygıyla başlar güvenle devam eder,güvensizlikle değil.
Bana saygın olmadığı gibi sevginde olduğunu sanmıyorum,güven ise yıkıldı yıkılacak çürük bir ağaç misali.
Benimle konuşacakların varsa tartışmadan konuş,yoksa sus hiç konuşma.
Seni boşuna sevmişim aşkım hoşça kal.    28 Şubat 2002 Perşembe  02:48  

 

106

Sana defalarca söylememe rağmen bana aldırış ettiğin yok,herşeyi çingene gibi isteme benden ve benden bir şey istemeye hiç hakkın yok benim gönlümden koparsa vermesini bende bilirim ama sen bunları defalarca söylememe rağmen buna aldırış etmiyosun.
Vericem ve haftalığından kes diyosun ama ne aldığını nede aldırdığını ne sen nede ben bir kenara yazmıyoruz ben içimden geleni sana almayı tabiki isterim ama herşeyin dozu ayarı var,oysa senin hangi şeyde nede canın kalmıyorki bana aldırmak istemiyosun,bak güzelim şimdiye kadar ne aldığını nede aldığımın parasını senden almadım,eğer bunların parasını hesaplamaya kalkıpta senden almaya kalksam sen eve parasız gidersin,bana para hesabı yapıp durma sinirime dokunuyor bu iş,herşeyi istemende hiç hoş değil benim içimden geldiği zaman sana bişey almadığımı ve bişey vermediğimi söylersen sana nankör derim,yılışıklığı ve şımarıklığı bırakta insan gibi davran ve düşün,sana hiçbişey vermeyen kişilerle dilediğin herşeyi yaptın,ben sana herşey verdim ama sen benim yanıma bile yaklaşmaya korkuyosun.sana bir atasözü bunu aklından çıkarma.
VERMEDEN ALMAK ALLLAHA MAHSUSTUR.ancak verdikçe alırsın,ve seninkine ne verdinde ne istiyosun derler sonra değilmi canım.sonra enayi yerine girmezmiyim.
Hoşça kal canım benim.28 Şubat 2002 Perşembe  21:30

 

 

107

Günaydın

1 nisan sabahı bana söylediğin o sözün keşke nisan 1 şakası değilde gerçek olmasını dilerdim ama bir gün elbet o sözü söyleyeceğinide biliyorum,ya bir sevgili bulduğunda,yada birisiyle yüzük taktığında bunu söyleyeceğini biliyorum,senin aşkına hiç doyamadım,hep sana hasret kaldım ve hep kendi kendime olmaz olsun böyle sevgi deyip duruyorum,bir gün bana bu aşk bitsin dediğinde bunu severek kabul edeceğim.
Sana neler oluyor deme bana,bana bir şey olduğu yok,sen benden uzaklaşıyorsun sadece bunu anlamak zor değil,bunu yavaş yavaş yapıyorsun,bu aşk bitsin dersen bana birgün üzülmeyeceğimi bilmelisin.
 Ben seninle abi kardeş olmaya herzaman hazırım,buna kendimi hazırladım.
Akşam seni yine konuştuk,yengen seninle iyi geçindiğini söylüyor ama bu arada senin hal ve hareketlerini eleştirmiyorda değiliz,işte sana nasihatlarıda bundan,sana benim istediğim gibi ol demiştim ama hala sen benim istediğim gibi olamadın olmak için bazen gayret etsende bazen aldırmıyorsun.
Dün sabah O....... a göz attığını gördüm,bu ne samimiyet anlamıyorum,sana arkadaşlık teklif etse sanki uçaçak gibi halin var,onunla aranda bişeyler seziyorum ama sen anlatsan daha iyi olmazmı.
Bukadar samimiyetin altında mutlaka bişey vardır elbet,varsa bile ben severek aradan çekilirim,sana eskisi gibi kötülükler etmem.aslında seninle oturup,iş güç aşk ilişki gidişat gibi herşeyi ılımlı bir şekilde konuşmayı çok isterim ama sen her konuda tepki veren birisin ve seninle hiçbişey detaylı konuşulamıyor.
Bana sakın saman altından su yürütme ben o suları çok gördüm,bana açık ve dürüst ol senden istediğim bu,beni anlamanı istiyorum ama sen anlamasıda anlaşılmasıda zor birisin bunu sende biliyorsun.
Sana kızmıyorum sadece bu ilişkiye çeki düzen vermem gerektiğini düşünüyorum.
Bana olan sevgin bitiyormu dersen,hayır bitmedi ama eskisi gibi olmadığını ve azaldığını söyleyebilirim.

Hoşça kal       03 Nisan 2002 Çarşamba          23:52
 

 

108

Günaydın aşk

Hani bana bir zamanlar bir söz vermiştin,sen bazen verdiğin sözleri yerine getirmeyi falan düşünüyormusun ? aslında verdiğn sözleri yerine getirsen herşey daha güzel olmazmı ne dersin,belki senin açından güzel olmaz olduğu için bu sözlerini yerine getirmeyi istemiyosun. Hani geçen gün buradan geçen bir kızın ayağında gördüğün pantolon vardı ya işte onu almayı ve daha istediklerini almak istiyorsan önce verdiğin sözü yerine getirmeyi öğrenmelisin,beni anlıyorsun değilmi?
Yani senin bana bir şey borcun var o borcunu ödemelisin,bu borcu ödedikten sonra sana o beğendiğin pantolonu alacağım,sonrada bana ikinci bir defa borçlanacaksın,o borcuda nezaman ödersin bilemem onada sıra gelir birgün ve ben herşeyi senden bekler umutlanır olmaktanda kurtulamam.
İşte böyle aşkım,bana olan ilgini yitirsen bile bazen benim istediğim kişi olmaya çalıştığını,bazende olmak istemediğini gözlüyorum ama izlenimlerim yine iyi yolda olduğunu söyleyebilirim evet aşk verdiğin o söz ne olacak onu sadece hatırlatmak istemiştim.selam ve saygılar canım benim hoşça kal veresiye aşkım benim.

04 Nisan 2002 Perşembe   01:36 
 

 

109

Meraba

Eee uzun zamandır başbaşa muhabbet edemiyoruz,ediyoruzda ne oluyorki muhabbetinde içine ediyoruz
Yengen var artık benimle muhabbete ne gerek var,gülüp eyleniyorsun canında sıkılmıyor için daha rahat gibi görüyorum seni,benimle olan muhabbetin sarmıyordu senin hemen canını sıkıyordum değilmi?
Verdiğin sözü yerine getireceğine memnun oldum ama yerine getirdiğin zaman anlayacağız,verdiğin sözü aylar sonra yerine getirebildiğini. Ama şunu iyi anla,o sözünü yerine getirdikten sonra o pantolonu alacağım sana, ve bana vermiş olduğun tüm sözlerini yerine getirirsen dilek ve arzularına kavuşacaksın,ve böylece senin artık mertleştiğin açığa çıkacak okeymi canım.
Aşkın ve arzularında ne haber canın birşeyler çekiyormu? Aman canım sende herzamanki şeyleri söylüyorum,canın çekse ne olurki,sen işini bilirsin,işini bildiğini bende biliyorumda sormuş olmak için sormuştum,ha bu arada benim duygularımı soracak olursan,inanki sen bana sırnaşmasan seni hiç canım çekmeyecek neden diye merak ediyorsa bunu biraz düşün anlayacaksın,anlamadıysan sor ama anlamak için değilde anlayabilmek için sorsan daha iyi,haaa bu arada benim için biraz önem taşıyan,senin içinde önem taşımayan bir konu var seni hala seviyormuyum,galiba seviyorum,biraz tereddütle oldu ama bu tereddütü içime sen soktun,aslında saf,temiz vesağlam bir sevgi olmasını arzulardım ama olmadı olamadı
Çünkü bu olmadıyı sen oldurmadın,oldursaydın çok daha farklı olurdu aşkım. 06 nisan 2002 23:52
                       

          1.BOLUM      2.BÖLÜM       3.BÖLÜM     
          4. BÖLÜM      5.BÖLÜM      6. BÖLÜM